Pierwsze wnioski na nowym serwerze
Odpowiedz do tematu

:
Może podkleimy sobie gdzieś temat, gdzie będziemy wklejać linki do aukcji ( z których nie będziemy sami korzystać a może ktoś będzie zainteresowany ) lub sklepów, gdzie znaleźliśmy coś interesującego w dobrej cenie. Dodając np. zdjęcie i krótki opis ( bo aukcja nie trwa wiecznie :lol: ). Może z tego powstać całkiem niezły poradnik dot. miejsc zakupów czy polecanych przez nas sprzedawców, nie tylko zegarków ale i pasków itp.

Blaz
[Usunięty]
:
Taki temat już jest, choć pewnie mało widoczny. :wink:
http://www.chinawatches.p...p?t=333&start=0

anduril
[Usunięty]
:
Proponuję zrobić jakąś ładną favikonkę, bo tak jakoś smętnie... może "się weźmiemy i ktoś zrobi"? ;)


:
...anduril - kasujesz czasem wiadomości :twisted:



...jak się przesiądziemy na nowy silnik, to jak Blaz obiecał - cuda będą Panie ;)

anduril
[Usunięty]
:
Czasem... ale nie we wszystkich folderach :D

:
Po zmianie silnika, jak klikam w Zobacz swoje posty, Zobacz posty bez odpowiedzi, to pojawia mi się taki komunikat z antywira.


Blaz
[Usunięty]
:
Svedosie, jak ja klikam to widzę wszystko dobrze, bez informacji o wirusie. Zobaczymy czy koledzy zgłoszą coś podobnego. Jeśli nie to znaczy, że Twój komputer tak reaguje na nowy silnik. :sad:

:
Tak dzieje mi się w Operze, w IE jest dobrze.

Pogrzebałem w ustawieniach kaperskiego i jest już ok

Pozmniejszało nam wszystkie fotki!

:
...ale jest za to szybka odpowiedź ;)

:
Tak, głupio zmniejsza - mozna to jakos ustawic aby chociaz 700pikseli na dłuzszym boku moglo byc bez zmniejszania?

Maxio - bedziesz mogl szybciej spamowac:-)

GALERIA
Facebook: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerslife
andre
[Usunięty]
:
Kasperski to program znany z tego że zgłasza bardzo często fikcyjne zagrożenia ;-)

:
Chłopaki, dałoby się dołożyć do rejestracji jakieś "antybocie" zabezpieczenie? Cobyśmy tak w siłe nie rośli intensywnie :lol: ...

Blaz
[Usunięty]
:
Każde antybocie zabezpieczenie boty ominą. :wink: Na wszystkich forach boty się rejestrują, tylko że nie na wszystkich botowe konta się kasuje. :twisted:

U nas nie ma problemu z botami, bo po pierwsze żeby po rejestracji mógł nowy user coś napisać, to musi któryś z adminów konto aktywować ręcznie. Taką mamy włączoną opcję. A jeśli admin aktywuje ręcznie i zobaczy, że to bot, to natychmiast konto kasuje. I po sprawie. :wink: Dlatego nam nie grozi taka sytuacja jak na GMT czy na kizi, że bot wejdzie i zamieści tysiące postów zapraszających na sex-unlock-party. :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.