Pierwsze wnioski na nowym serwerze
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
:
Sprawdziłem. Wszystko powinno być w porządku...

:
Niestety ja też nie dostaję powiadomień na emaila.

Blaz
[Usunięty]
:
Błąd prawdopodobnie powstał przy zmianie skóry forum. Jak Ojciec Dyrechtór przyjdzie to postaramy się to naprawić.

Arek
[Usunięty]
:
a ja też nie dostaję powiadomień na maila, ale w sumie mi to nie przeszkadza :)

:
...powiadomienia to pikuś (ja też nie dostaję), ale szybka odpowiedź by się przydała

:
Zgadzam się z Maxiem, pocztę zawsze można sprawdzić :)
Ale szybka odpowiedź to jest to czego brakuje :!:

:
Mnie caly czas zle oznacza nowe wiadomosci.
Pomino usuniecia cookies i wylogowania sie juz kilka razy.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
...ja już do tego przywykłem ;)

Blaz
[Usunięty]
:
Koledzy, więc tak. Koder zgodził się zmienić nam silnik, wgrać wszystkie pluginy ułatwiające życie i nastąpi to na początku przyszłego tygodnia. Niech Moc będzie z Tobą Koderze, a z nami cierpliwość. :D

Sawim
[Usunięty]
:
A czy w końcu możnaby coś zrobić z tą nieszczęsną "małpką"? To naprawdę wygląda niefajnie, i rozwala graficznie całe forum. Potrzebne to komuś do czegoś jest, nie może być mniejsze, gdzie indziej, albo i wcale? Tak tylko pytam...

:
Czy kliknięcie na logo w lewym górnym roku mogłby kierować na strone główną? Jakoś takie rozwiązanie wydaje mi się naturane i łatwiej w to trafić niż w "Forum CHINA WATCHESS Storna Główna" :)

Foch und Ch.
:
...Sawim, kubama - po zmianie na nowy silnik, prawdopodobnie będzie mozna zmienić szatę graficzną na nową i wtedy wszystkie te niedogodności będą modernizowane (przynajmniej mam taka nadzieję). Też jestem zdania, że warto by zrobić "swoją" skórkę dopasowaną pod nasze potrzeby ;)

:
A ja mam taki postulat , prosty chyba do zrealizowania aby logo china-watches na samej górze było jednocześnie linkiem do chinawateches.pl, tak jak to było na starej zniewolonej wersji forum

Blaz
[Usunięty]
:
Koledzy, przecież wiecie, że bym wam nieba uchylił. :wink: Jeśli nie robię tego, co postulujecie, to znaczy, że po prostu na tym silniku nie mogę. Jest bardzo ograniczony funkcjonalnie. Ale jesteśmy już w końcu na swoim, więc spokojnie to wszystko zmodernizujemy. :wink:

:
Może było ale... tu się nie da dodac przycisku "do góry" ?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.