Klamry Ciecha, oraz inny męski szpej
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Maras68
[Usunięty]
:
pifko

Ostatnio zmieniony przez Maras68 2014-07-28, 13:51, w całości zmieniany 1 raz
:
...zawsze oglądam, to co w tym wątku się wyprawia, ale nigdy nie piszę.





...szacunek dla kolegi się należy i pokłony. Robota każdej klamry jest na !@#$%^ poziomie, powiem więcej, co niektórzy bucklemachery mogą Ci piwo podawać.


:
Trudno mi to co robię ocenić obiektywnie, do wszystkiego trzeba czasu by w zadowalającym stopniu umiejętności opanować.
Są techniki rozkwit mające w starożytności a wiedza o nich nie została przekazana.
Dzisiejsi złotnicy nie są w stanie tak kunsztownych zdobień dokonać mimo kolosalnego postępu w dostępnych technologiach i narzędziach.
Tak ważne jest doświadczenie.

Spam
[Usunięty]
:
...Ciechu... ty żebyś tylko nie poszedł w ślady Miszcza Eneasza :D

:
Wiele książek w swoim długim życiu ;) o sztuce przeczytałem, ale nie pomnę mistrza takiego :P

:
Ciech napisał/a:
Wiele książek w swoim długim życiu ;) o sztuce przeczytałem, ale nie pomnę mistrza takiego :P

plask bo nie czytałeś tych prawdziwych. ;) :D :D

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
za to ty czytałeś :złośliwiec: wakacje też spędzasz w fajnym miejscu i z fajnymi osobami skoro cały czas na forum siedzisz :złośliwiec:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Od kiedy to zegarki
zdobi się z pomocą ręcznej frezarki :?:
Zasmucasz mnie Dorian :/
że się Ci podoba
strojny zegarek
tylko dlatego że jest z Krakowa.
:złośliwiec:

Maras68
[Usunięty]
:
siedzi, kuje i zarabia bo sępi się gromada :złośliwiec:

:

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
no juz dobra, przestańmy bo się Doruś zamknie w sobie :D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ciech napisał/a:
... Zasmucasz mnie Dorian :/
że się Ci podoba
strojny zegarek ...

Nigdzie nie mówiłem / pisałem, że mi się podoba. Choć go widziałem w realu.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
idź spamować gdzie indziej :facepalm: :złośliwiec:

:
ale nie poobrażacie się na siebie i nie podrapiecie dziewczyny? :D
nara, ide spamowac gdzie indziej :D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ciniol napisał/a:
ale nie poobrażacie się na siebie i nie podrapiecie dziewczyny? :D
nara, ide spamowac gdzie indziej :D


do końca wakacji natłuczesz jak nic 10000...

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.