Klamry Ciecha, oraz inny męski szpej
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Lao Tse napisał/a:

Ciechu, byłem w jego muzeum w Sanoku i jakoś takich klamer nie robię, więc coś tu ściemniasz o wpływie obrazków.....


A widzisz ... hmmm
:shock: nawet sobie sprawy z siły oddziaływania tego nie zdajesz.
Zaprawdę powiadam Ci Lao Tse, kręte są ścieżki przeznaczenia, a siła musi być to okrutna skoro żeś przecież pamiętam wypiłował wątek "pierwsza klamra rękodzielicza i druga też"
Obrazy Beksińskiego fantastyczne, młodszego Tomasza audycje wciącające lecz niestety fatum nad nimi zawisło.

:
przeczytaj ich biografię jaka ostatnio wyszła hmmm trochę przeszła mi sympatia do Tomasza

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Nie omieszkam

:
Ciech napisał/a:
Lao Tse napisał/a:

Ciechu, byłem w jego muzeum w Sanoku i jakoś takich klamer nie robię, więc coś tu ściemniasz o wpływie obrazków.....


A widzisz ... hmmm
:shock: nawet sobie sprawy z siły oddziaływania tego nie zdajesz.
Zaprawdę powiadam Ci Lao Tse, kręte są ścieżki przeznaczenia, a siła musi być to okrutna skoro żeś przecież pamiętam wypiłował wątek "pierwsza klamra rękodzielicza i druga też"
Obrazy Beksińskiego fantastyczne, młodszego Tomasza audycje wciącające lecz niestety fatum nad nimi zawisło.


.............dobrze prawisz pifko Beksińskiego uwielbiam i nawet moje skromne muzeum coś posiada :))

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:


:) Dzięki Wojciech ! Gitarra .

Albo
:
:) niech się nosi

:
Patrząc na drugą klamrę z ostatniej serii, widzę Ciechu że wypracowałeś swój własny styl czachorowy.Uważam że jest pierwsza klasa i wymiata pifko

:
Jest taka genialna kompozycja ...
... tak sobie pomyślałem , że jeśli kiedyś poprawnie wykonam jej cover to znaczy,
że instrumenty są dobrze zestrojone, a ja już umiem czytać nuty.




:
Pięknie wyszło pifko

:
:shock:

FORZA Robert!
RK WRT
:
Znakomita! Piękna robota :shock:

:
Cud, miód, malina pifko

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Kapitalnie wygląda :))

:
:shock: Brak mi słów, ale powiem genialna pifko

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.