CW Original Buff
Odpowiedz do tematu

:
A wezmę dla córki ;)

" Idiotów generalnie jest mało na świecie, ale są tak sprytnie porozstawiani, że co rusz któregoś spotykamy :wink: "
:
Nie wiem czy wezmę hmmm ale kliknąłem na tak, zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
A z racji tego, że dwa buffy mam i czasami się przydają .... jestem na tak ;)

It's better to burn out than to fade away ...

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Zanim zagłosuję, mam pytanko do niektórych użytkowników buffa. Z uwagi na specyfikę, mam nadzieję że Halina mi nie odpowie ;) - Jak się oryginalny Buff sprawuje w starciu z dwudniowym zarostem?
Różne 20/30-złotowe alternatywy po chwili kontaktu z tarką na gębie wyglądają jak szara ścierka pani woźnej...

"Sracz był oddalony od wyra, szło się w deszczu. Gówniane to były czasy."

Jan Oborniak
:
Testowałem różne modele takich chust i Buff zdecydowanie był najtrwalszy. Najmniej się "mechacił" i zwijał na końcach oraz najdłużej zachowywał przyzwoity wygląd.

:
Zagłosowałem na tak :)

:
Borewicz, milczę jak grób cool

:
Borewicz, no troszku czasem zacjonga sje :) zarostem. Znaczy jest czepliwy ale mniej niż zwykły szal.
Mam 2szt. i używam dosć często zamast szalika. Tak jak pisze olp1, zawija się na końcu, bo jest cięty z metra i nie obrębiony zazwyczaj.

:
wahin napisał/a:
Prawdziwy mężczyzna używa tylko szalokominiarki

....to teraz się nazywa buff :shock:

:
wielebny, tak, ale buff z wyciętymi dziurkami na oczy :))

:
....no dobra, obejrzałem zdjęcia, jestem na tak hmmm








Córka założy na 100% :))

:
Karol - oryginalne buffy są z dobrej jakości materiału (mikrofibra) i nie poddają się tak łatwo nawet zarostowi... :idea:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Borewicz napisał/a:
Zanim zagłosuję, mam pytanko do niektórych użytkowników buffa. Z uwagi na specyfikę, mam nadzieję że Halina mi nie odpowie ;) - Jak się oryginalny Buff sprawuje w starciu z dwudniowym zarostem?
Różne 20/30-złotowe alternatywy po chwili kontaktu z tarką na gębie wyglądają jak szara ścierka pani woźnej...


Moj sie troche zmechacil... Ale naprawde troche... Zaczyna sie czwarty sezon :)

A moze piaty...?

Mikrofibra, zwykle badziewie z Tchibo, jakie 10 euro dalem wtedy, a moze nawet 9.90 :)

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
:
Ja chetnie wezme jeden lub nawet dwa. Na moto i na narty bedzie jak znalazl.

:
Ankieta idzie całkiem nieźle więc pora na małe info.

1. Cena jednostkowa przy zamówieniu : 25-50 sztuk - 79,10 netto, 50 sztuk - 49,89 netto

Większy nakład jest poza naszym zasięgiem, 50 sztuk może uda się osiągnąć (najwięcej zależy od wyglądu) W cenę chustki wchodzą 2 projekty i 2 poprawki do wybranego przez nas projektu, transport i opakowanie (głowa lub rulon). Towar jest made in Spain

2. Projekt

Jeśli chcemy własny projekt to musi on być wykonany w grafice wektorowej.
Firma może wykonać dla nas 2 projekty, po wybraniu jednego można nanieść jeszcze dwukrotnie poprawki.
Projekt może być stworzony od podstaw przez firmę lub stworzony pod nasze wymagania (możemy określić kolory, kształty, umiejscowienie loga itp)

Czas oczekiwania na towar to ok. 25 dni od daty zatwierdzenia projektu.

3. Ogłoszenie parafialne.

Nigdy nie zajmowałem się taką sprawą wcześniej, nie posiadam żadnych zdolności graficznych ani jakiś nadzwyczajnych umiejętności organizacyjnych. Po prostu przyszedł mi do głowy pomysł i postanowiłem otworzyć dyskusję. Jeśli jest jakiś chętny na poprowadzenie tego projektu to proszę się zgłosić. Na pewno znajdzie się ktoś bardziej kompetentny. Rozumiem również że, jako nowy użytkownik mogę nie wzbudzać jakiegoś wielkiego zaufania, więc nie wszyscy mogą czuć się komfortowo powierzając mi fundusze i dane personalne.

Ostatnio zmieniony przez olp1 2013-11-05, 14:39, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.