Świadomość zegarkowa w Waszym otoczeniu
Odpowiedz do tematu

:
Ratler Wściekły I napisał/a:
Dorian06 napisał/a:
hmmm Miałeś przerwę na fajkę na portierni :?: :))

pachołka na parkingu leciał przestawić jak podjechał prawnik :)

Czyli ten to Tomek?


To już powinieneś zacząć się bać :))

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
ale ten ma jakiś taki zapruty wyraz paszczy hmmm

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Widzialem dzisiaj czleka w SKXem na super oysterze w spozywczaku. Takie polaczenie wksazuje, ze to ktos swiadomy musial byc :))

:
Robiłem zakupy w markecie i patrzę wycieczka z Azji i tak sobie pomyślałem pewnie z Chin i patrzę a tak dziewczyna na oko plus minus 25 lat i na ręku Marina na różowym pasku krokolook . Pomyślałem że zagadam ale musiałem się zbierać do domu a wycieczka spiesznie wykupywała Wedlowskie Ptasie Mleczko :D

:
ostatnio zauważam, że pacjenty: chłopy czy to kobiałki łypią z dużą ciekawością na mojego KARASIA :))

nie wiem czy ma to wpływ na świadomość, ale kto wie ;)

:
No róznie z tym bywa, ostatnio przez zegarek w hotelu, facet do mnie zagaduje: "O Tisell, czy mógłbym go obejrzeć, bo ciekawy jestem tego zegarka, ale ciężko go kupić", ale za to jeden gość, niby kumaty, zagaduje co to za zegarek, o longines, no fajny, a ma podświetlenie?"

:
Wlasnie siedzi obok mnie w centrum handlowym azjata z 7 friday na reku :))

:
A co to jest "fejk 7Friday"? Robiony po 15.30?

:
Po 18 w piątek :D

:
muchacho_ napisał/a:
Po 18 w piątek :D

Albo w poniedziałek rano. ;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Ostatnio przez przypadek wlazłem do TT w galerii handlowej :)) bo zobaczyłem na półce Bulovę Moonwatch i postanowiłem, że przymierze. Jak już miałem zegarek w ręku, to sprzedawca do mnie: ooo widzę, że ma Pan Deep Blue, mogę obejrzeć, bo nigdy na żywo nie widziałem :D
Ale jak on to dojrzał, sam nie wiem, bo wcale nie pokazywałem łapki w jego kierunku.

tommly
:
I co powiedział na DB? Podobał mu się?

:
tomasz_m, jakie masz DB :?:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Pro Aqua 1500.

Stwierdził że no nawet nawet, jakościowo jak Seiko :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.