Świadomość zegarkowa w Waszym otoczeniu
Odpowiedz do tematu

:
Ewidentnie temat wyczerpaliście a chcielibyście poużywać jeszcze :twisted:

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Oj tam wyczerpaliśmy... ;)
Kupiłem zimowe opony Dębica. Nasze, rodzime, polskie, żeby wspierać polski przemysł motoryzacyjny. Patrzę na nie, oglądam, bo ładne takie, HP i w ogóle i... Oczom nie wierzę hmmm

Stoi jak byk:
Made in Germany

:facepalm:

:
I pewnie z urzędu +50 , bo to germańskie ;)

Co do zegarków, znajomy z pracy ma białgeo GA-100, ja tam nie zagadywałem bo mi się ten zegarek nie podoba, ani on jakiś fan zegarków, a przelał miare kiedy zobaczył u mnie Risemana i tak od słowa do słowa, kiedy to mówi, że jak był we Francji to widział w tamtejszym lombardzie Diesla za 50 euro, a u nas taki "z 8 stówek trza dać" i żałuje że nie kupił... cool noi po temacie :))

Ostatnio zmieniony przez bartq 2015-11-06, 12:19, w całości zmieniany 1 raz
:
---

adventure napisał/a:
Oj tam wyczerpaliśmy... ;)
Kupiłem zimowe opony Dębica. Nasze, rodzime, polskie, żeby wspierać polski przemysł motoryzacyjny. Patrzę na nie, oglądam, bo ładne takie, HP i w ogóle i... Oczom nie wierzę hmmm

Stoi jak byk:
Made in Germany

:facepalm:

Pewnie wersja eksportowa. :D :D :D

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Ciesz się że się nie jorgnęli, bo by kazali dopłacić !
:)) :D

:
ALAMO napisał/a:
Ciesz się że się nie jorgnęli, bo by kazali dopłacić !
:)) :D


No cholercia tanie nie były hmmm
Jakieś Kum-Kum-y czy inne plastikowe Mentory były nieco tańsze :D

:
Miałem takie zdarzenie ; poszedłem do zegarmistrza , który także sprzedawał zegarki tak sobie pooglądać trochę ... patrzę na to i owo i pytam ;
- przepraszam pana , czy miewa pan czasem zegarki w stylu militarnym?
- facet popatrzył na mnie przeciągle taksując od stóp do głów i pyta ;
- a pan jest wojskowym ? :głową w mur: :))
Dawno nie byłem taki zaskoczony :facepalm: ...

Pasja, hobby , natręctwo , nałóg : sam nie wiem co
:
gong napisał/a:
Miałem takie zdarzenie ; poszedłem do zegarmistrza , który także sprzedawał zegarki tak sobie pooglądać trochę ... patrzę na to i owo i pytam ;
- przepraszam pana , czy miewa pan czasem zegarki w stylu militarnym?
- facet popatrzył na mnie przeciągle taksując od stóp do głów i pyta ;
- a pan jest wojskowym ? :głową w mur: :))
Dawno nie byłem taki zaskoczony :facepalm: ...


Powiedział zegarmistrz z nurkiem na ręku :D

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.
:
Nie podejrzewałbym, że tak trudno kupić pasujący...teleskop :D

W tych wszystkich galeryjnych Swissach, Apartach, itp- nie sprzedają takiego ustrojstwa w ogóle.
U kilku kolejnych zegarmistrzów/w punktach z paskami itd- nie ma tej grubości
Wreszcie polazłem do tego, co go juz sobie obiecałem nie odwiedzać nigdy po pierdołach jakich się nasłuchałem przy okazji próby naprawy mechanizmu Seagulla...i niby wszystko ok- kilkakrotnie powtarzałem, że ma być dokładnie taka grubość jak ten co przyniosłem jako wzór bo to do zapięcia bransolety i inny pasować nie będzie...dwóch gości mierzyło suwmiarkami równocześnie tłumacząc, czemu ten teleskop jest tak zajebisty że kosztuje 9zł/szt...ostatecznie okazało się, że jest za cienki i wypada :złośliwiec: :facepalm:

Ostatnio zmieniony przez Machu 2016-01-19, 22:51, w całości zmieniany 1 raz
:
gong napisał/a:
Miałem takie zdarzenie ; poszedłem do zegarmistrza , który także sprzedawał zegarki tak sobie pooglądać trochę ... patrzę na to i owo i pytam ;
- przepraszam pana , czy miewa pan czasem zegarki w stylu militarnym?
- facet popatrzył na mnie przeciągle taksując od stóp do głów i pyta ;
- a pan jest wojskowym ? :głową w mur: :))
Dawno nie byłem taki zaskoczony :facepalm: ...


No grubo :popcorn:

W moim otoczeniu świadomość jest żadna...
No jeden kolega ma Citka nawet fajnego...
Reszta albo ma telefony (bo po co zegarek jak można telefonem sprawdzic) a inni mają G-shocki i inne ze znanego chińskiego portalu aukcyjnego :złośliwiec:

~ stay open minded ~
:
nie zmawiają teleskopów bo mało kto wymienia. Większość gania w tym co dostała fabrycznie, paskami bawi się tylko u zegarmistrza więc i nie gubi ;) sam już dawno się przekonałem że lepiej szukać gdziekolwiek w internecie i sobie zamówić pocztą. Wyjdzie drogą jak na taki kawałeczek metalu ale przynajmniej człowiek nerwów nie zmarnuje szukając.

:
carpetmonster, to samo zrobiłem ostatecznie ;)

:
Może się tutaj nada-moja dziewczyna dostała dzisiaj swoje pierwsze pudełko na zegarki, ma już 4 sztuki :D

:
Moja ma na 6 ;)

Co najgorsze - na liście ma już cztery porządne zegarki. Junghansa, Alpinę, Rado, Victorinoxa :głową w mur:

:
Moja ma już longines automatica (bo tylko takie to prawdziwe zegarki - cholera, czemu jej o tym mówiłem :głową w mur: ) i w kolejce na lepsze czasy jest Rado :facepalm:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.