Świadomość zegarkowa w Waszym otoczeniu
Odpowiedz do tematu

: Świadomość zegarkowa w Waszym otoczeniu
Przypominam ostatnia rozmowa dotyczyła poniższego artykułu sponsorowanego przez firmę Tissot zmieszczonego na stronie jednego z obiektywnych tygodników.
Wywiad z prezesem Tissota

Sylwek
[Usunięty]
:
Iks Gerlachów się nie czepiam,bo jasno i wyraźnie mówią o tym gdzie co jest produkowane, już to kiedyś pisałem zresztą..

co do szwajcarów też się wypowiadałem dosyć szczegółowo, przykre jest,że człowiek z tak dużym stażem nie zakonotował ....

co do piznięcia się w łeb młotem? potwierdzam- pomaga... i proponuję wziąć pod rozwagę to rozwiązanie..

no to na tyle...
by było ..

:
Sylwek napisał/a:
co do piznięcia się w łeb młotem? potwierdzam- pomaga...


Nie mam pytań ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Sylwek
[Usunięty]
:
Iks napisał/a:


Nie mam pytań ;)


jak zwykle zresztą..

Spam
[Usunięty]
:
...Panowie :!: a co się dziwicie... jaka grupa targetowa takie pozory...

:
Zięcia zaraziłem, już trzeci zegarek ma zamiar kupić... :złośliwiec:
Tylko córka coś krzywo patrzy

A propos świadomosci, to czytali?
http://www.watch-insider....porsche-design/
Porsche Desing się odcina, Corum w chińskich rękach, ładnie, ładnie ;)

PS
Komentarze też warto przeczytać.

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2013-11-02, 09:47, w całości zmieniany 1 raz
:
Woytec, no to teść musi pomóc w pasji, żeby nie było kłótni w rodzinie :złośliwiec:

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Pomóc?
Znaczy poradzić, doradzić, polecić...nie ma sprawy :)

:
Woytec napisał/a:
Pomóc?
Znaczy poradzić, doradzić, polecić...nie ma sprawy :)


Myślałem bardziej finansowo żeby córka do ojca pretensji nie miała :złośliwiec:

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Ja? Biedna myszka? facepalm

:
Woytec napisał/a:
A propos świadomosci, to czytali?
http://www.watch-insider....porsche-design/
Porsche Desing się odcina, Corum w chińskich rękach, ładnie, ładnie ;)

PS
Komentarze też warto przeczytać.


Bardzo ciekawe, szczególnie komentarze. Nie wyjaśniają co prawda niczego o kulisach (nomen omen ;) ) przejęcia Corum, ale mówią bardzo wiele o sytuacji Eterny.

Cytat:
My personal advice: The Chinese investor it the only real chance Eterna has right now, there are no other options. The different swiss managements of the last years have not been able to handle the great legacy of this company…

Cytat:
I think not many people were working for a 100% Chinese owned (dictated) company. The scope of action for the management is very little. Payments to suppliers are done whenever the Chinese think it’s time for, no matter what European or Swiss laws says. Projects are started and stopped in weekly or monthly rhythm and decisions are changing more often than shorts.


Została przejęta kolejna niewydolna, mająca od paru lat poważne kłopoty firma, a ludzie mówią o wspaniałej przeszłości i inwazji Hunów. Business is business, and it's global.
Lubię Eternę, ale jeśli nie potrafią sprzedawać zegarków to dostali czego chcieli. Przeinwestowanie w R&D nie świadczy o innowacyjności, tylko o złych decyzjach biznesowych.

pozdrawiam
Narfas

:
No i miejsce w piramidzie pewnie poleci... :(

:
Z_bych napisał/a:
No i miejsce w piramidzie pewnie poleci... :(


A była wysoko na 22 miejscu :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:


Zwracam uwagę Państwa na pkt 5 :D

Cały artykuł :arrow: http://media.wix.com/ugd/...deba1c05a17.pdf

:
Mnie przypadł do gustu punkt trzeci :))

Ponieważ mam spory nadgarstek muszę kobiecie mej wytłumaczyć, iż IWC jest niezbędne :D

Ostatnio zmieniony przez bert69 2013-11-02, 14:56, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam, Wojtek

... Taka jest moja koncepcja, Tak ja to widzę
Oni - wadliwi myśliwi, Ja jestem prawdziwy myśliwy ......
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.