Odważniki
Odpowiedz do tematu

:
Tu też się nadaje. :))


Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
No chyba trochę przesada, ale bywało gorzej (nie, nie wrzucaj tu Monstera) :P

:
Ponad 44mm szerokości.

Monstera tu nie wrzucałem. :P I tak zostanie.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Ktoś wrzucał, to pamiętam :twisted:

A ten Twój najnowszy troche mało paskudno-surowy jak na mój gust do tego tematu, gabarytowo to sie w sumie łapie chociaż zbyt gruby nie jest...

:
On tu nadaje się tylko i wyłącznie dzięki rozmiarowi (szerokość i L2L). Bo to bardzo ładny zegarek. :)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Ten się bardziej nadaje :))


:
Machu, Twoje wszystkie bez wyjątku się tu nadajom. :))
pifko


Czy w nim godzinowa nie jest zbyt krótka :?:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Wg mnie nie jest, ale wiem ze dla wielu ogolnie te wskazówki są (potencjalnie) dyskusyjne :D

:

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
100% dopasowania tutaj :złośliwiec:


:
Ale klocek :) Ale wygląda zacnie ;)

:
Też duży ;)


:
Wszystko fajnie, ale to NO LIMIT... :facepalm: Może umieszczenie tego napisu ma jakiś sens, którego nie znam, ale wizualnie to jest katastrofa. :(

:
Mnie się podoba. Coś innego, wszędzie WR-ileśtam, i prześcigają się, co jeden to więcej i najlepiej jak jeszcze ma i ma napisane, że ma zawór do ucieczki z Helu... (może to i potrzebne, jak korki w sezonie są od Władysławowa do Jastarni).
A tu po prostu WR jest no limit. Super, producent pozwala - pływaj jak głęboko zechcesz cool

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
"No Limit" to jest nazwa modelu ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.