Zmiana czasu z letniego na zimowy
Odpowiedz do tematu

:
Apa13 napisał/a:
O wypraszam sobie jaskinie. Mam tu okna. Uminus, kiedyś czytałem książkę "Sekret". Taki tam poradnik jak zyć. Nakłaniali w nim, aby zdjęcie marzenia , pragnienia, czy to czego się chce przyczepic w widocznym miejsu i jak najczesciej patrzec na to :)


Artur - jesteś mistrzem automotywacji :) Zainspirowałeś mnie pifko
Zaraz sobie wydrukuję jakieś marzenie i też powieszę cool

World Wide Watches
:
Czas letni...
Znowu mi się wewnętrzna regulacja poprzestawia :/

:
To robienie z ludzi kretynów połączone z manifestacją władzy administracji. Równie dobrze może biurokrata nam powiedzieć, że jutro jest druga niedziela, a potem od razu wtorek.
Psychotechnika wpajająca nam posłuszność i względność praw ustanawianą przez praktycznie nieograniczoną władzą biurokracji. Oszczędności to bzdura - i tak większość hal jest ślepa i sztucznie oświetlana. Dla mnie osobiście jest to bardzo niedogodne, nie wspominając nawet o przestawianiu zegarków.

:
I zaraz ban poleci :D

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
kopeć napisał/a:
To robienie z ludzi kretynów połączone z manifestacją władzy administracji. Równie dobrze może biurokrata nam powiedzieć, że jutro jest druga niedziela, a potem od razu wtorek.
Psychotechnika wpajająca nam posłuszność i względność praw ustanawianą przez praktycznie nieograniczoną władzą biurokracji. Oszczędności to bzdura - i tak większość hal jest ślepa i sztucznie oświetlana. Dla mnie osobiście jest to bardzo niedogodne, nie wspominając nawet o przestawianiu zegarków.


czy można gdzieś pierdyknąć "lubię to" ?

:
Precz z preczem !!!!
:D

:
Na pohybel!
Wszystkim!

:
uminus napisał/a:
Ładna rodzinka na zdjęciu na ścianie ;)

+ stomiliardów. pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Pomijając wszelkie teorie spiskowe to ta zamiana jest bardzo nieprzyjemna dla organizmu.
Wiem po sobie, trudniej mi wstawać tę godzinę wcześniej a wieczorem jeszcze nie chce się spać.
Lata temu tak nie przeszkadzało ale z wiekiem... :/

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.