Koncepcja Forumowca 2014?
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Szymon
[Usunięty]
: Koncepcja Forumowca 2014?
Listopad się zbliża, Żubr sie robi i czekamy.
Jak to mówią: "Im w szybciej, tym szybciej", więc może fajnie byłoby skrystalizować jakąś koncepcję na forumowca na przyszły rok?

:idea:

Ostatnio zmieniony przez Szymon 2013-10-25, 12:30, w całości zmieniany 1 raz
:
Dobra to ja zaproponuje cos innego moze tym razem forumowa damka dla naszych kobiet,
np niebieski albo czerwony, maly 36mm diver koniecznie z niebieskim/czerwonym bezlem i w kwarcu (u kobiet kwarce lepiej sie sprawdzaja). Wiecie taki wakacyjniak.

Edyta: Jak by koszty nie byly za duze to moze komplecik maly i duzy kwarcok, taka parka.

Ostatnio zmieniony przez Ptaku 2013-10-25, 14:30, w całości zmieniany 3 razy
Szymon
[Usunięty]
:
Ptaku,
Jest to ciekawy koncept i podejrzewam, że wszedłbym w to. Ale może poprowadzić go równolegle do projektu dla męskiej części populacji (której jednak na forum jest zdecydowanie więcej).

Proponowałbym jakąs garniturę. :)

Edyta: albo może nie taką stricte garniturę, a jakiegoś "koszulowca" względnie casuala (o formalności na poziomie KuńTyka, albo SARBa)

Ostatnio zmieniony przez Szymon 2013-10-25, 14:31, w całości zmieniany 1 raz
:
To parke w kwarcu bedzie taniej i moze w tradycyjnej kwocie starczy na dwa :)

:
Do tematu damki podchodziliśmy Ptaku już z pięć razy :-(
Pomysł kapiutalny, tylko jak go ugryźć hmmm
Prawda jest taka, że nasze piękne in gremio mają gusta tak różne, że czacha dymi.
W babońskich wypustach, nie ma uniwersalnych kanonów o które można się oprzeć - zresztą spytajcie żon swoich, czy Haliny ...

:
Dlatego robic damki ale pod nas :) Jak bedzie jakis klasyczny kasztalt to Panie mniej lub bardziej zaakceptuja, a jak bedzie ich mezczyzna mial taki sam (parka w kwarcu) to juz bedzie wiekszosz kobitek na tak :)

:
Moja malzonka do noszenia na codzien ma dwa Casio za dwadziescia Euro, na wyjsciowo ma Orvina z lat 40-tych i twierdzi, ze wiecej nie chce, wiec na sile sie nie da uszczesliwic.

Ewentualnie zgodzilaby sie na ceramiczne Rado...

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Erolek napisał/a:
na sile sie nie da uszczesliwic.


No właśnie moja ma identycznie - może się zmówiły ze sobą, co Eryk ? :złośliwiec:

:
Moja nie ma zegarka, jak twierdzi nie potrzebuje, bo zegarek ma w komórce... :/

Ostatnio zmieniony przez Palatyn 2013-10-25, 14:58, w całości zmieniany 1 raz
:
Matko wiedzialem ze tu same pijaki i zlodzieje ale okazalo sie ze to tez egoisci, defetysci i pantoflarze :)
Parka wakacyjnych kwarcokow byla by fajna.

Ostatnio zmieniony przez Ptaku 2013-10-25, 15:03, w całości zmieniany 1 raz
:
Kiedyś Damian pokazał pół albo moze ćwierć takiego fajnego renderka na garniturę złoto-perłową.
Miałem nie robić żadnych planów ale jakby to tak wyglądało to chyba wchodzę!

Skate or die!
:
Z racjie tego, że się nie znam chciałbym zaproponować zrobienie gazomierza cool ....bo to nietypowe bardzo i na tą chwilke fajny taki moim zdaniem to RSW OUTLAND. Nurki i garniturki już mamy to może zróbmy coś Hardkorowego :D

Gazomierz na forumowca
:
gazomierz jest OK pifko

:
Gazomierz to ciekawy koncept.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Mie też wydaje się że to ciekawy pomysł bo nurków, casualów i garniturowców jest wcholere a gazomierzy takich forumowych chyba nie ma.... cool bylibyśmy pierwsi może tak....a i Gerlachy by pewnie wzbogacili swoją ofertę o seryjny model... :D

Ostatnio zmieniony przez LU04KAS 2013-10-25, 15:26, w całości zmieniany 1 raz
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.