Lata 40/50
Odpowiedz do tematu

:
...brzydal :złośliwiec:
.....nosiłbym pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
Maras68
[Usunięty]
:
Jakby co przygarnę :złośliwiec: pisz na pw i rzymiankę masz z głowy ;)

:
Jak mi się znudzi ta zabawa, .... będę rozdawał. :))

:
Woj_Woj napisał/a:
Jak mi się znudzi ta zabawa, .... będę rozdawał. :))



....i to jest dobra koncepcja :D

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
jimmy napisał/a:
Woj_Woj napisał/a:
Jak mi się znudzi ta zabawa, .... będę rozdawał. :))



....i to jest dobra koncepcja :D


... choroba jest przewlekła, :) .................. może nieuleczalna :złośliwiec:

:
Woj_Woj napisał/a:
jimmy napisał/a:
Woj_Woj napisał/a:
Jak mi się znudzi ta zabawa, .... będę rozdawał. :))



....i to jest dobra koncepcja :D


... choroba jest przewlekła, :) .................. może nieuleczalna :złośliwiec:


... i zaraźliwa ;)

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Woj_Woj napisał/a:
Jak mi się znudzi ta zabawa, .... będę rozdawał.

No to już wiesz komu rozdać ;) .

Antisocial and faceless...
:
jimmy napisał/a:
.. i zaraźliwa


... się człowiek - po roku - z nieśmiałością uaktywnia ... pierwsze posty piszę ... stara się ... uczy ... a go tu spamerką (?) zarażają ... i jeszcze w koszu wyląduje ... Kumotry kochane ... jak żyć, pytam, jak żyć :głową w mur:

A kolega mw75 , to jak - mnie pamięć nie zawodzi - nic sobie nie wybrał. :złośliwiec:

:
Woj_Woj napisał/a:
jimmy napisał/a:
.. i zaraźliwa


... się człowiek - po roku - z nieśmiałością uaktywnia ... pierwsze posty piszę ... stara się ... uczy ... a go tu spamerką (?) zarażają ... i jeszcze w koszu wyląduje ... Kumotry kochane ... jak żyć, pytam, jak żyć :głową w mur:

A kolega mw75 , to jak - mnie pamięć nie zawodzi - nic sobie nie wybrał. :złośliwiec:


...bo już zacne zbiory ma i dla innych zostawia :))

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Jak zostawia to jeszcze jest na drodze ku dobremu. Złe zaczyna się w momencie kiedy dochodzi się do pewnych wniosków i zaczyna się oddawać.

Pozdro!!!
:
kaido2 napisał/a:
Złe zaczyna się w momencie kiedy dochodzi się do pewnych wniosków i zaczyna się oddawać.


...przeczuwam własne doświadczenie kolegi ... mówią, że złe można odwrócić ... przynajmniej troszeczkę....

Ja tam lubię dawać, nie oddawać ........... dla siebie daję. :) :) :)

Pamiętam bardzo wiele postów kolegi, i tak sobie myślę, że kolega także dawać lubi, a ma co dawać .... czego sobie i innym życzę. I ciepło pozdrawiam. :) :) :)

Ostatnio zmieniony przez Woj_Woj 2013-10-23, 12:33, w całości zmieniany 1 raz
Maras68
[Usunięty]
:
zawsze zostaje jeszcze opcja zamian - tzw. handel wymienny ;)

:
Woj_Woj napisał/a:
kaido2 napisał/a:
Złe zaczyna się w momencie kiedy dochodzi się do pewnych wniosków i zaczyna się oddawać.


...przeczuwam własne doświadczenie kolegi ... mówią, że złe można odwrócić ... przynajmniej troszeczkę....

Ja tam lubię dawać, nie oddawać ........... dla siebie daję. :) :) :)

Pamiętam bardzo wiele postów kolegi, i tak sobie myślę, że kolega także dawać lubi, a ma co dawać .... czego sobie i innym życzę. I ciepło pozdrawiam. :) :) :)


Nie tylko moje ,ale wielu, wielu, wielu rzec by wyjadaczy do takiego wniosku dochodzi.

:
Cytat:
Pomógł: 45 razy

;) :)

:
Tak , tylko zauważ że ten licznik kręci się bardzo, bardzo wolno z uwagi chociażby na to że już rzadko mnie pytają o coś ludzie którym to warto cokolwiek pomóc. Wiele rzeczy odbywa się też na telefon, a tam hmmm nie ma pomógł, zresztą też wcale na to nie liczę bo to do szczęścia mnie jest jak najmniej potrzebne. Generalnie w obecnej chwili jestem po złej stronie i nie zamierzam się z tamtąd ruszać.

Pozdro!!!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.