Lata 40/50
Odpowiedz do tematu

Maras68
[Usunięty]
:
kaido2 napisał/a:
Helios lub Glycine( o ile się nie mylę) z jasnym środkiem powinien być uważany za hita u panów hitlerowców.


U tych panów co to nalejki nazi naklejają w jasniejszej lub ciemniejszej częsci tarczy i żenią dla młodych gniewnych stadionowych na allegro w dziale militaria, to tragedia, oto przykład:

http://allegro.pl/zegarek...3618223426.html

http://allegro.pl/zegarek...3618205861.html

:
Co zrobisz,jest popyt-jest podaż. :głową w mur:

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
No to uchylę rąbka Romka. :D
Co tam szatony ... jeszcze paluchy. :))

MST 364, wersja eksport

buran, pifko

:
Podoba mi sie pomysł na zabawę, ale trzymajmy się reguł! Najpierw jeden zegarek do końca, potem foto następnego. Na ustawię się w kolejce a poproszę pifko o tego z jasną tarczą w lewym górnym rogu

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
:
A ja tego na samej górze z czerwoną sekundą bodaj.

FORZA Robert!
RK WRT
Spam
[Usunięty]
:
Romek ma przepiękne te łożyska :)

:
Maras68 napisał/a:
kaido2 napisał/a:
Helios lub Glycine( o ile się nie mylę) z jasnym środkiem powinien być uważany za hita u panów hitlerowców.


U tych panów co to nalejki nazi naklejają w jasniejszej lub ciemniejszej częsci tarczy i żenią dla młodych gniewnych stadionowych na allegro w dziale militaria, to tragedia, oto przykład:




Nie zaczaileś, na górze masz Heliosa bądź Glycine z białym środkiem. To rzadziej spotykana wersja, od naziola niczym nie różniąca się prócz samej tarczy.

Pozdro!!!
:
Kaido2, No niestety, nie mam ani Heliosa, ani Glycine :(

:
Hmmm... Pamięć ma prawo zawodzić, trochę tych zegarków się człek naoglądał. Zegar kojarzę i identyczny z całą czarną tarczą był w WH. Zdradź producenta zegraka na górze z jasnym środkiem w Glyciniastej kopercie.

Pozdro!!!
:
Ten stalowy krabik z centralną sekundą to Mulco.

:
Nie chodzi mi o Mulco a zegarek obok Mulco po prawej na brązowym pachu.

Pozdro!!!
:
Ten, co go tak kiepsko widać, to skandynawski Polhem jest.

:
Pisząc szczerze to ja włąsnie identycznego kiedyś Heliosa( tu sobie przypomnialem) spotkałem z jasnym środkiem. Foto jakie jest każdy widzi, a zegarków danego kształtu było wiele podobnych różniących się małymi detalami.

Pozdro!!!
Maras68
[Usunięty]
:
Wojtek to sesję Burena tera please... ;)

:
To będzie tak;

Recta dla prezesso
Buren i Allsport dla Maras68 ... niech ma jak taki zachłanny :)
Roamer dla burana
Rodania dla jimmie i Nick555 ... się chłopaki pobiją :) :?:
Nivada dla Wintergreena

Kaido2 komentował, ale nic nie wybrał :( ... znaczy nic interesującego :))

A dla Spama co???

:( Smutne tylko to, że na forum tak mało miłośników staruszków. :(


To zabieram się do roboty,
a tak dla podtrzymania zainteresowania



A moje ulubione Mulco, Revue i Vikinga/Corteberta zostawili dla mnie ... tacy są :))

Ostatnio zmieniony przez Woj_Woj 2013-10-19, 20:21, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.