Porozmawiajmy o zegarkach wojskowych
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Spam
[Usunięty]
:
ALAMO napisał/a:
Ale ta Helvetia też wygląda na chromowaną na nowo...
I ten longinesowy skłądak też ...


...no i o tym mówię... tarcza ładna z epoki a koperta się świeci jak psu... podbrzusze... i wygląda tak jak się stara baba umaluje na osiemnastkę...

:
A te nóżki od tarczy to tak zawsze wystają?
Bo fajna, gdyby nie ten chrom...

FORZA Robert!
RK WRT
Spam
[Usunięty]
:
...przy tym mechanizmie tak... można by skrócić ale i tak musi wystawać minimum te kilka części milimetra ponad krawędź tej ostrej śrubki... to jest o tyle fajne, że można zdjąć tarczę nie wyjmując mechanizmu z koperty...

Ostatnio zmieniony przez Spam 2013-10-17, 20:20, w całości zmieniany 1 raz
Maras68
[Usunięty]
:
a ja dziś tak:


:
Ta fota najbardziej przekonuje do tych pasków - podoba się wielce (cały zestaw) :!: pifko

Ostatnio zmieniony przez Fazi 2013-10-18, 09:20, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
Maras68
[Usunięty]
:
I Nicky dał porządną skórę, nie skąpił o nie :))

kilka osób niezwiązanych z zegarkami gdy ujrzeli od razu mieli skojarzenia z wojskowym paskiem ;)
czyli wszystko zgodnie z wytycznymi....

[ Dodano: 2013-10-18, 14:10 ]
WINTERGREEN - PW :)

Ostatnio zmieniony przez Maras68 2013-10-18, 13:49, w całości zmieniany 1 raz
:
Wintergreen napisał/a:
Dziękuję Kumotrzy!
O ile tarcza jest dobrze zachowana, to podejrzewam, że trzeba będzie go dać do pochromowania, bo niestety koperta kontrastuje kolorem z wymienioną koronką. Stalowy dekiel wygląda na mocno starty. Tak mocno, że z ciekawości przyjrzę mu się pod lupą - oznaczenia były w tych zegarkach wybijane b. płytko, więc jest cień szansy, że pod wpływem autosugestii coś tam dojrzę :D . A jak nie to znaczy, że po prostu nic tam nie było i też git.

No i trzeba będzie nasz forumowy pasek od nicka wziąć w innej szerokości :) już w tej sprawie napisałem do mistrza!

Nie jestem pewien ale wydaje mi się że ten zegarek był już wystawiony z opisem że zegarmistrz już go zeszlifował pod nowy chrom.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Maras68
[Usunięty]
:
Spam napisał/a:
tarcza ładna z epoki a koperta się świeci jak psu... podbrzusze... i wygląda tak jak się stara baba umaluje na osiemnastkę...


dopiero teraz doczytałem :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

:
buran napisał/a:
Nie jestem pewien ale wydaje mi się że ten zegarek był już wystawiony z opisem że zegarmistrz już go zeszlifował pod nowy chrom.

O ile to prawda, to łapy bym poprzetrącał barbarzyńcy :wkurzony: Nawet jeśli było tego chromu 40% to zawsze lepiej oryginalne 40 niż nowe 100. Ale trzeba będzie obadać jak przesyłka dotrze do mnie. Najwyżej nie będzie wyjścia jak położyć nowy...

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
Maras68
[Usunięty]
:
czasem koperta pozbawiona chromu, jest całkiem strawna, kumpel ma takiego Recorda dh, całkiem ładna sztuka choć goły mosiądz, obadasz jak toto dojdzie...

:




kto wie :P

:
Kupiłeś?

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Ściereczka też firmowa :złośliwiec:

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
:
Wintergreen napisał/a:
Ściereczka też firmowa :złośliwiec:


jimmy napisał/a:
Kupiłeś?
- jeszcze nie ale będzie umowa barterowa -chyba... Kusi mnie bo ten zegarek jest prawie NOS tak czystego i idealnego mechanizmu dawno nie widziałem...

1-2) 1940: 60808488, Longines - Longines
(bimetallic balance) - fajna rzecz

Ostatnio zmieniony przez MirekArican 2013-10-22, 22:02, w całości zmieniany 1 raz
Maras68
[Usunięty]
:
jak masz kasiorę to bierz, piękny zegarek :)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.