Dostęp do bazarku
Odpowiedz do tematu

:
Witam ,
czy mogę poprosić o dostęp do Bazarku ?

:
kriss660, odblokowałem :)

:
Dzień dobry ,
czy mogę poprosić o dostęp do Bazarku ?

:
tewenin, masz już odblokowany dostęp do działu Bazar .

:
Cześć,
A czy ja mógłbym coś wystawić do sprzedaży? Chodzi o paski ;)

:
II. „Bazar”

2. Ogłoszenia składać może tylko użytkownik mający minimum 69 postów i którego konto istnieje co najmniej 2 miesiące. Jednocześnie limit 69 postów zostaje zniesiony dla tych użytkowników, których konto istnieje minimum rok.

:
Witam!
Można prosić o umożliwienie korzystania z bazarku?
Pozdrawiam

:
artur111bartek, odblokowany dostęp pifko

:
Hej, mógłbym też poprosić o dostęp do bazarku? Mam fajnego mechanicznego J.springsa którego zupełnie nie noszę, może komuś posłuży ;)

:
Grim, już odblokowany dostęp do Bazaru .

:
Co trzeba zrobic zeby moc odpowiadac na posty w ofertach sprzedazy?

:
pg22, trzeba przeczytać regulamin. ;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
pg22, trzeba przeczytać regulamin. ;)


Czytalem

"4. Na ogłoszenia może odpowiadać każdy użytkownik. Kupujący zgłaszają chęć zakupu i rezerwacje w temacie. Szczegóły transakcji omawiane są za pośrednictwem widomości prywatnych. Sprzedający powinien niezwłocznie w temacie poinformować o wszelkich rezerwacjach, ich kolejności i zmianach. Wszelkie inne posty będą usuwane. "

Chcialem kupic seiko z bazarku i nie moge dodac odpowiedzi...

:
Napisz do sprzedawcy prywatną wiadomość .

:
pg22 napisał/a:
Dorian06 napisał/a:
pg22, trzeba przeczytać regulamin. ;)


Czytalem

"4. Na ogłoszenia może odpowiadać każdy użytkownik. Kupujący zgłaszają chęć zakupu i rezerwacje w temacie. Szczegóły transakcji omawiane są za pośrednictwem widomości prywatnych. Sprzedający powinien niezwłocznie w temacie poinformować o wszelkich rezerwacjach, ich kolejności i zmianach. Wszelkie inne posty będą usuwane. "

Chcialem kupic seiko z bazarku i nie moge dodac odpowiedzi...


Stażu nie masz kolego :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.