Dostęp do bazarku
Odpowiedz do tematu

:
Dzień dobry,

to ja też bym poprosił dostęp do bazarku, co by rozwinąć pasję ;-)


Pozdrawiam

:
Blazej, odblokowałem ci dostęp do bazarku .

:
Cześć.
Ja co prawda dostęp do bazarku mam> Chciałbym móc jeszcze napisać tam posta - odpowiedzieć komuś w wątku.
Mam brak dostępu.

:
blerva, odblokowałem :)

:
Proszę o odblokowanie dostępu do bazarku :złośliwiec:
Bo mi kuffa jakiś kopny w mordę dybuk blokuje, od pińciu godzin próbuję coś napisać :twisted:

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
Boguś Niechcic
[Usunięty]
:
Witam, zgodnie z
Cytat:

Regulamin Bazaru pkt 4) Na oferty może odpowiadać każdy użytkownik. Kupujący zgłaszają chęć zakupu i rezerwacje w temacie. Szczegóły transakcji omawiane są za pośrednictwem PW. Sprzedający powinien niezwłocznie w temacie poinformować o wszelkich rezerwacjach, ich kolejności i zmianach. Wszelkie inne posty będą usuwane!


a nie mogę nic napisać w temacie ?

:
Boguś Niechcic, przeczytaj resztę punktów regulaminu forum i bazarku .. podpowiem chodzi o staż na forum .

Boguś Niechcic
[Usunięty]
:
Rudolf, na oferty może odpowiadać każdy ...,czy nie każdy ?

:
Tylko ci co mają dostęp jak będziesz miał odpowiednią ilość postów to silnik forum sam przyzna ci dostęp do dzielnicy handlowej .
A jak ktoś ma staż ale nie ma postów to się zgłasza w tym temacie a ja odblokuję dostęp do tej części forum .

Boguś Niechcic
[Usunięty]
:
Rudolf, ok... załatwiam na PW . Dzięki . pifko

:
Witka.

Mogę prosić o dostęp do bazarku ?

Dziękuję.

Choose Life.
:
floyd, odblokowanie .

:
Poproszę o dostęp do bazarku.

Mam też pytanie - pw wpadają mi w skrzynkę "do wsyłania" i już tam zostają? Jakieś pomysły jak rozwiązać ten temat?

Ł.

:
werter, to oznacza że ktoś nie przeczytał twojego PW , jak przeczyta to wiadomość ląduje w zakładce "wysłane" .
Odblokowałem ci dostęp do Bazarku .

:
Dziękuję za informacje!

Ku chwale!

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.