Co się zmienia oprócz nagłówka forumowego ??
Odpowiedz do tematu

Spam
[Usunięty]
:
Fazi napisał/a:

Spam napisał/a:
...to jakaś zmiana krok na przód czy wstydzimy się starego CW...

hmmm naprzód, naprzód, naprzód ;)


...przynajmniej kudłaty się nie zmienił :D

...poprawiłem pifko

:
Jak niektórym czwarty wymiar wywietrzeje z łepetyn, to i nazwa wróci, jak była :-)
Ale ten ewidentny błąd w zdaniu nad logo, to mogliby poprawić - aż zęby bolą...

...all we do is eliminate our future with the things we do today.
Money is our incentive now so that makes it okay.
:
widze, ze poczytali w Zgierzu mocno...
facepalm

beceen | ***** ***
:
Ale to nie my! :))

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
Sylwek
[Usunięty]
:
IMO, zmiana nazwy forum z takiej,którą już wszyscy znają i do tego jest kojarzona przez otoczenie, na zupełnie nową jest złym pomysłem .
Cichyi Remik
czwarty wymiar,to bez wątpienia czas,więc trafione w dychę,

poczekajmy,aż Administrancja dojdzie do siebie po burzliwym spotkaniu i może coś się wyda ;)

:
:shock:

:
Iks napisał/a:
No czajna się pewnie w pewnych kręgach kojarzy pejoratywnie, a tak jest neutralnie, no i skrót został ten sam ;)


Skrót, skrótem ale z tego co kojarzę to Żubr, którego jeszcze nie ma będzie zegarkiem forum, którego już nie ma :facepalm:

Cichy napisał/a:
A tak w ogóle to w nagłówki nie powinno być "Welcome to the real world..."


Z tego co kojarzę to powinno być tak jak piszesz - Welcome to

Seiko: 6105-8110, SBDX001, 6306-7000
Citizen: Signature Grand Classic NB0046-51L
AEVIG: Huldra Blue
Casio: G-9300
Sylwek
[Usunięty]
:
no właśnie, co z zegarkami forumowymi Mendy z Administracji? plask dekle pozmieniacie,czy co? :evil:
o tym nie pomyślały, a do tego wartość dodana takiej PeZeteLki spadnie,bo kto za parę lat będzie kojarzył nazwę China Watches

Sodomia i Gomoria we łbach się poprzewracało

Spam
[Usunięty]
:
Sylwek napisał/a:
IMO, zmiana nazwy forum z takiej,którą już wszyscy znają i do tego jest kojarzona przez otoczenie, na zupełnie nową jest złym pomysłem .
Cichyi Remik
czwarty wymiar,to bez wątpienia czas,więc trafione w dychę,

poczekajmy,aż Administrancja dojdzie do siebie po burzliwym spotkaniu i może coś się wyda ;)



...ja generalnie przeciw zmianie nic nie mam... jedynie się martwię jaka burza powstanie choćby na kizi w kontekście Gerlachów, chińszczyzny ich teorii spiskowych...

EDYTKA: po zastanowieniu to jednak żal... bo się z tym forumem/nazwą identyfikowałem...

Ostatnio zmieniony przez Spam 2013-10-13, 13:06, w całości zmieniany 2 razy
:
A mi zmiana nazwy przeszkadza i to bardzo nono . Identyfikuję się z tym forum i z jego nazwą, połowę ciuchów mam zrobionych pod ChinaWatches, tak samo jak kubki itp. Jestem dumny, że przynależę do ChinaWatches i zelziło mnie okrutnie, że nikt nas nie informował o zmianie ani nawet nie zapytał czy w oko kolić nie będzie :foch:

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
Sylwek
[Usunięty]
:
Remik, ja powiem mocniej, bo mnie ta zmiana fkurrrfiłłłłła,ale zgodnie z
pkt 5 regulaminu

5) Forum jest zarządzane przez grupę Adminów i grupę Moderatorów. Ich głos jest wiążący i obowiązujący, a ich decyzje nie podlegają publicznej dyskusji. Każda forma publicznego roztrząsania decyzji administracyjnej - ban, recydywa - ban na stałe i kasacja konta.


więc dyskutować nie zamierzam hmmm

Spam
[Usunięty]
:
Remik napisał/a:
A mi zmiana nazwy przeszkadza i to bardzo nono . Identyfikuję się z tym forum i z jego nazwą, połowę ciuchów mam zrobionych pod ChinaWatches, tak samo jak kubki itp. Jestem dumny, że przynależę do ChinaWatches i zelziło mnie okrutnie, że nikt nas nie informował o zmianie ani nawet nie zapytał czy w oko kolić nie będzie :foch:



...no i właśnie... racja... przynależenie do chinawatches jest swego rodzaju przeciwstawianiem się niektórym utartym kanonom...

[ Dodano: 2013-10-13, 11:58 ]
Sylwek napisał/a:
Remik, ja powiem mocniej, bo mnie ta zmiana fkurrrfiłłłłła,ale zgodnie z
pkt 5 regulaminu

5) Forum jest zarządzane przez grupę Adminów i grupę Moderatorów. Ich głos jest wiążący i obowiązujący, a ich decyzje nie podlegają publicznej dyskusji. Każda forma publicznego roztrząsania decyzji administracyjnej - ban, recydywa - ban na stałe i kasacja konta.


więc dyskutować nie zamierzam hmmm


...to Sylvas pozamiatałeś...


...poczekajmy aż wytrzeźwieją... 2kc nie działa od razu :facepalm:

Ostatnio zmieniony przez Spam 2013-10-13, 11:59, w całości zmieniany 1 raz
:
Sylwek napisał/a:
Remik, ja powiem mocniej, bo mnie ta zmiana fkurrrfiłłłłła,ale zgodnie z
pkt 5 regulaminu

5) Forum jest zarządzane przez grupę Adminów i grupę Moderatorów. Ich głos jest wiążący i obowiązujący, a ich decyzje nie podlegają publicznej dyskusji. Każda forma publicznego roztrząsania decyzji administracyjnej - ban, recydywa - ban na stałe i kasacja konta.


więc dyskutować nie zamierzam hmmm


A ja myślę, że w tym przypadku można dyskutować , a nawet należy.
Trza będzie opindolić tych pijaków jak odparują po Zgierzu :D

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
A ja myślałem, że to atak piratów, albo jakiś wirus mi się wkradł na kompa :shock:

Ostatnio zmieniony przez Jazz- 2013-10-13, 12:16, w całości zmieniany 1 raz
:
....też tak miałem.....może to jaki kiziowy sabotaż ;)

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.