Zegarek dla fana sportow motorowych / F1.
Odpowiedz do tematu

:
orient ma serie inspirowana subaru (a raczej Subaru Tecnica International), niektore spoko, choc wg mnie ciut wiesniackie, jak to impreza :złośliwiec:

casio ma serie redbull racing, seiko ma pare modeli z honda (glownie z okresu jak jeszcze honda w F1 brala udzial).

beceen | ***** ***
:
seiko boski, ale z wygladu nie w budzecie na 100% ;)



s

:
Pulsary dają radę ;-)

:
Nie, nie, nie... baly Pulsar odpada na prezent... sam sobie takiego kupie pod choinke chyba:D

:
beceen napisał/a:
orient ma serie inspirowana subaru (a raczej Subaru Tecnica International), niektore spoko, choc wg mnie ciut wiesniackie, jak to impreza :złośliwiec:

casio ma serie redbull racing, seiko ma pare modeli z honda (glownie z okresu jak jeszcze honda w F1 brala udzial).

a które hmmm bo dwa pierwsze modele imo były całkiem spoko - dopiero później zaczęła się choinka wyglądowa i cenowa

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
no te takie z felga i turbina :złośliwiec:


beceen | ***** ***
:
Ok, to by chyba bylo to:

EFR-528RBP-1A

Pytanie o sklep - pewny? Kupowal ktos?

:
Chyba dobry wybór - pasuje do założeń, acz to nie moja bajka
Sklep sprawdzony i wielokrotnie polecany.

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
strix napisał/a:
pusar ma fajne w okolicach 500 - 600 zl - zoltego i czarnego z niebieskim - ostatnie 2 foty - mialem. Bialego mam ;) . Wykonanie perfekcyjne (koperta, tarcza, indeksy itd) jak w zegarkach z polki 1500 zl i wiecej - detale dopracowane naprawde swietnie.



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ew. taki - pasuje nawet do garniaka na upartego jesli jeden zegar tylko

Obrazek

Obrazek


Panowie, odgrzewam kotleta :złośliwiec: . Gdzie teraz najlepiej kupić te Pusarki?

pifko
:
W UK. Czyli ebay:

http://www.ebay.pl/itm/PS...=item43beadcf62

Albo bezpośrednio, ceny takie same:

http://www.rubiconwatches.com


Poszukaj też w tym sklepie, mają czarną wersję.

http://stores.ebay.pl/uksparkle/


Miałem oba, bardzo fajne zegarki. :popcorn:

Ostatnio zmieniony przez maciek 2014-09-19, 15:03, w całości zmieniany 3 razy
:
Dzięki pifko . Maciek, powiedz jeszcze jak z rozmiarem? Bardzo duży jest to zegar? Jak się układa na ręce?

pifko
:
m.aciek napisał/a:




Miałem oba, bardzo fajne zegarki. :popcorn:


Chyba z tydzień je miałeś takie fajne :popcorn:

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Ale u Maćka to i tak okolice wyższej średniej, nie? :D

:
ALAMO napisał/a:
Ale u Maćka to i tak okolice wyższej średniej, nie? :D

Ostatnio się ustatkował. :D

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Jazz- napisał/a:
Dzięki pifko . Maciek, powiedz jeszcze jak z rozmiarem? Bardzo duży jest to zegar? Jak się układa na ręce?


Kupuj, nie panikuj. :))

Serio - bardzo fajne zegarki, dobrze mi się nosiło. W sumie to nie wiem który fajniejszy, chyba czarny... Jak Ci się chce grzebać, to poszukaj, wklejałem sporo fot w nadgarstkowych kiedyś. ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.