proszę o skasowanie mojego konta
Odpowiedz do tematu

diver
[Usunięty]
:
nadeszła chwila szczerości: nie jestem Darkiem , ani Łukaszem, nie powiem kim, ale powiem iż wszystko zostało zmyślone, nawet konto bankowe zostało spreparowane, sprawdźcie czy kasa Wam nie wyparowała
z kont...
nie biegnijcie sprawdzać - to taki mój ostatni żarcik ;) pifko

Dziękuję tym, którzy ze mną pisali, tym co ze mną żartowali, tym co się przemawiali, tym
których mogę zaliczyć do kolegów pifko
przepraszam tych których uraziłem
nie wymieniam nazwisk i nicków, każdy z Was może sam zdecydować do jakiej grupy zalicza się ;)
na koniec dziękuję właścicielom forum, nauczyłem się tu naprawdę wielu rzeczy nie tylko w tematach zegarkowych pifko

aż chciałoby się powiedzieć: "kacie" czyń swą powinność ;) , ale przecież nie mogę bo sam chciałem

bywajcie

:
diver, daj spokój.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Trzymka Darek, zbieraj staruchy i chwal się kolegom pifko pifko

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Darek wracaj szybko pifko

:
diver, Żegnaj pifko

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Darek nie świruj, jedź na urlop-odsapnij,wakacje tuż tuż i wracaj jesienną porą ;) nie ma co kasować konta...a hobby zegarkowe potrzebuje braci forumowej, by dzielić się choćby nabytkami czy refleksjami :)

Ostatnio zmieniony przez Maras 2017-06-16, 11:17, w całości zmieniany 1 raz
:
Internet wyzwala w ludziach duże emocje, na zlotach i lokalnych spotach spotykam się z ludźmi z forum i są oni inni niż tutaj, taki Fazi , goTomek, Alamo, Svedos , Cezar itd. Podejrzewam że jak Diver pojawiłby się na zlocie nie doszłoby do tego.

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
to co kiedyś mówiłem, przy flaszce forumowej okazałoby się że taki kamrat jak wszyscy. Czasem forma w jakiej się posługujemy-komunikujemy na necie nie jest dla wszystkich czytelna, a wręcz może być odbierana negatywnie, wtedy łatwo o przyklejenie komuś łatki i o konflikt łatwo, w realu wszystko bywa prostsze i klarowne ....

:
lepiej Marek już wytłumaczyć nie można pifko
Dobra spadamy stond :))

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
miś
[Usunięty]
:
Proszę o skasowanie

:
W świetle ostatnich zdarzeń(tj bezpodstawny ban od Moderatora ALAMO) nie zauważam żadnej potrzeby dalszej bytności na forum.
Tym samym proszę o bezpowrotne skasowanie mego jestestwa forumowego.

Życzę przy okazji wszystkim użytkownikom Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku.

:
Szkoda Sylwek
Nawet minimalnie udzialając się na forum, w zasadzie tylko na SB, można nie być pewnym, bo czyhają demony głupoty.

Ostatnio zmieniony przez Jacobi 2017-12-16, 07:57, w całości zmieniany 1 raz
Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
ale o co chodzi, kto komu znowu nadepnął na odcisk :?: hmmm

Sylwek ale przecież nie masz żadnego bana :shock:

Ostatnio zmieniony przez Maras 2017-12-16, 08:48, w całości zmieniany 1 raz
:
hmmm O co poszło :?:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Sylwek odpuść mówię Ci jako towarzysz niedoli, sprawa sie wyjaśniła , jeśli byl jakiś życzliwy rozsiewający pomówienia to będzie mu dane

nie zadawaj się z trollem, wybieraj większość ;)
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.