1963 Chinese Air Force ZUAN
Odpowiedz do tematu

:
Darku to jest bardzo słuszna koncepcja, tym bardziej że my już poszliśmy :grin: :wink:

:
Svedos pokazał zuego zuana po to żeby dostać ostrzeżenie :twisted:

:
Kurde piekny on jest PIEKNY...to jeden z moich TOP3 do najblizszego zakupu !

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
Mr.x
[Usunięty]
:
Jest świenty, nic nie udaje. Śmiem twierdzić, że charakterologicznie ma coś ze Speedmastera:)

andre
[Usunięty]
:
Mylisz się ;-) Udaje zegarek.Bo zegarek mój drogi- to tylko ten co pachnie świeżym górskim powietrzem,krokusami i taki który został obwąchany przez fioletowo-białe krówki.Reszta to tylko ersatze und scheise maschinen ;-)

:
andre napisał/a:
Mylisz się ;-) Udaje zegarek.Bo zegarek mój drogi- to tylko ten co pachnie świeżym górskim powietrzem,krokusami i taki który został obwąchany przez fioletowo-białe krówki.Reszta to tylko ersatze und scheise maschinen ;-)

Brawo Andre !
Dac mu wodki

Mr.x
[Usunięty]
:
andre napisał/a:
Mylisz się Udaje zegarek.Bo zegarek mój drogi- to tylko ten co pachnie świeżym górskim powietrzem,krokusami i taki który został obwąchany przez fioletowo-białe krówki.Reszta to tylko ersatze und scheise maschinen


Nie kminie nie czaje?! :oops: Że nie koszerny?

:
Andrzejowi chodzi o brak napisu na dole tarczy swiss made :grin:

Ostatnio zmieniony przez Svedos 2010-03-19, 13:53, w całości zmieniany 1 raz
andre
[Usunięty]
:
Myłem głowę ;-) Na głowie miałem turban z ręcznika i taki jakiś demon się we mnie obudził ;-)

szeryf
[Usunięty]
:
Rzeczywiście trzeba mieć sporo tupetu, żeby chińskie wyroby zegarkopodobne nazywać Zegarkami (i to w sytuacji, gdy każde dziecko wie, gdzie wytwarza się prawdziwe Zegarki) :twisted:

:
szeryf napisał/a:
Rzeczywiście trzeba mieć sporo tupetu, żeby chińskie wyroby zegarkopodobne nazywać Zegarkami (i to w sytuacji, gdy każde dziecko wie, gdzie wytwarza się prawdziwe Zegarki) :twisted:


To nawet nie jest tupet.
Trzeba być gołodupnym zawistnikiem i kanalią żeby wogóle taki ersatz przyrównać do Zegarka!
Ja wiele zdjęć zegarków w Internecie widziałem, ten tego... To swoje wiem!
:lol:

:
Kurde juz sie zaczalem powaznie zastanawiac nad zamowieniem i w obu zrodelkach brak : (

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
trzeba było się spieszyć :) - może będzie następna reedycja :grin:

:
Bobrując w różnych miejscach, znalazłem dziś w nocy producenta jednej z wersji Zuana.

http://www.seagullhk.com/...tent.asp?ID=138


:
Ładny, taki oszczędny w formie, lakoniczny wręcz :)

Foch und Ch.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.