Zmiany personalne w Fundacji
Odpowiedz do tematu

:
ALAMO napisał/a:
W zeszłym miesiącu, połączone siły Dałnosy i Oposa, wraz z innym stuffem dżentelmenów, zaliczyły na Allegro 7 komentarzy za transakcje. Wszystkie otrzymane w transakcjach z licytacji, ceny 1300-1700 zł za Oposa


Jednego miałem w obserwowanych :oops: hmmm

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
hmmm .
a moze pomozemy dilerowi w lepszym pozycjonowaniu marki?
jakas akcja podpisowa z lineczka? :złośliwiec:

beceen | ***** ***
:
szkoda zdrowia imo,
Jakość obroni się sama...

FORZA Robert!
RK WRT
:
jakosc oblsugi potencjalnego klienta? aaa, to na pewno...

beceen | ***** ***
:
Tak po prawdzie, to szkoda panom Sobota przeszkadzać w czymkolwiek, bo takiej siary jak oni sobie sami robią, to by im nikt za pieniądze nie zrobił.
Nie ma to jak nazywać swojego klienta kłamcą i podżegaczem wojennym, nie ma to jak wmawiać innemu że jak mu śruby mocujące mechanizm popękały, to jest absolutnie normalne i niech się zamknie, i nie ma to jak mówić swojemu klientowi że jest brudasem.
Tak że, powinni mówić, jak najwięcej ...

:
:złośliwiec: :popcorn: :popcorn: :popcorn: :złośliwiec:

http://youtu.be/2ziNhX7lOW8

:
ALAMO napisał/a:
Damian napisał/a:
Się czepiasz.. na Kizi nie wchodzisz to nie widzisz.. w nowościach czy nadgarstkowych dawno nikt oposa czy davosy nie wrzucił, to już nie ten interes co kiedyś.
Teraz więcej tam fotek GG :))

pifko


Ja się wcale nie dziwię.
W zeszłym miesiącu, połączone siły Dałnosy i Oposa, wraz z innym stuffem dżentelmenów, zaliczyły na Allegro 7 komentarzy za transakcje. Wszystkie otrzymane w transakcjach z licytacji, ceny 1300-1700 zł za Oposa, tego typu historie ;-)
Dawno mówiłem, że efekty swego zachowania i działań, poczują najdotkliwiej jak można. We własnych portfelach. Mówiłem, prosiłem, nawoływałem żeby się zachowywali jak ludzie ... Ale nie pomogło ;-)


Myślę, że to najlepszy komentarz. Chociaż eposy takie złe nie są :) Tylko tak jak ALAMO napisał nikt nie chce przepłacać. Na aukcjach są po 2,5k a mikołaj n na kizi sprzedaje SPORTIVE 3413 za 1850zł...

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91 napisał/a:
Chociaż eposy takie złe nie są


Oczywiście że nie są. To zupełnie przyzwoite zegarki, tak samo jak Davosy czy tam inne Szumburgi. Nikt tutaj o ile pamiętam nie powiedział słowa że to są złe sprzęty, źle zrobione, że wątpliwy serwis, że się psują jakoś monumentalnie.
Mówiliśmy że są wtórne, klonujące, z chińskich katalogów, o wątpliwym pochodzeniu, przewartościowane...
U nas się nie kłamie.
Ich dramat polega na tym, kto je reprezentuje. No, ale to już jest rzecz do oceny przez samą markę, czy chce żeby tacy ludzie za nią stali na, w sumie, całkiem dużym i rosnącym, rynku europejskim...

:
No wlasnie ... to moze w 2014 zrobimy klubowy zegarek przez jednego z nich, albo Glycine albo Steinharta a nie tylko GG :foch:

InfectedControl a.k.a. Dawid
:
Wedle retoryki "sobotniej" - powinienes dostac bana :)

Ale pomysl przedni - moze poprostu konkurs...........???????

:
Tiaaa, ankietę...

FORZA Robert!
RK WRT
:
nieee konkurs/casting.

Bo tupnę nóżką!!

:
tup, tup. Nie Ty pierwszy, nie Ty ostatni :P

FORZA Robert!
RK WRT
:
A ja na Habringa z kwadratem :P

FORZA Robert!
RK WRT
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.