G. Gerlach PZL P.50 Jastrząb
Odpowiedz do tematu

: G. Gerlach PZL P.50 Jastrząb
Kolejny z serii Polskie Samoloty Myśliwskie, zegarek upamiętniający PZL P.50 Jastrząb.

Ten całkowicie stalowy dolnopłat z chowanym podwoziem miał szansę stać się równorzędnym przeciwnikiem dla maszyn wprowadzanych do służby masowo pod koniec lat '30 - niestety Polska stała się tutaj ofiarą własnej nowoczesności, ponieważ prace nad nim opóźnił fakt że P.11c był w chwili wprowadzenia jednym z najnowocześniejszych myśliwców na świecie.
Wojna zakończyła karierę P.50 zanim się ona nawet zaczęła - ale to nie powód żeby o nim zapomnieć :-)



Zegarek powstał w oparciu o kopertę P.24.

Przewidujemy, że docelowo seria składać się z kilku wariantów kolorystycznych, i po raz pierwszy w naszych produktach, mamy zamiar zastosować koperty powlekane na czarno.







Zachowując wszystkie cechy RWD, tj. wodoszczelność i rozmiar, zmieniliśmy mechanizm na ST2542, posiadający komplikację rezerwy naciągu na godzinie "12".

Model powinien trafić do regularnej sprzedaży w IV kwartale 2013.

Cena regularna modelu w stali 1149 zł, PVD 1249 zł. Forumowe, odpowiednio 1049 zł i 1149 zł.

Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2013-10-09, 18:19, w całości zmieniany 2 razy
:
A jakieś większe zdjęcie mordki?? :))

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
O kurka, ale się rozjechało przy konwersji :-O
Zaraz coś poprawię.

:
Zapowiada się ciekawie ..

:
Coś się mnie wydaje, że to może być najładniejsza Wasza tarcza. Tylko rysunek malutki i szczegółów nie widać. Nie ma daty, a tam na górze to rezerwa chodu?

Edit: Teraz już jest duża fota. Super projekt! pifko

Ostatnio zmieniony przez Buczo 2013-09-12, 14:04, w całości zmieniany 1 raz
:
No i cycuś pifko Fajoski prodżekt, a w pvd to dopiero będzie wypas... na tych waszych szmaciaczkach powinien wyglądać zajebongo cool Ewentualnie jakiś piaskowy kolorek może?

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Rozumiem, że docelowo na tarczy będzie Jastrząb, a nie Jastrzab?

:
Jest kozacki :)

_
work in progress
:
Milutki! Renderka dawaj! cool

Segoy
:
A przyjmujecie organy wewnętrzne w rozliczeniu? Bo przy tym co ostatnio pokazaliście, nawet linia kredytowa w banku mi nie wystarczy, żeby zaspokoić mój popyt... a jeszcze lotnik na horyzoncie. :głową w mur:

:
fajny!

Skate or die!
:
Piaskowy pasior to zacna ideła Iksu, tylko że kurka nie mieli w fabryce takiego materiału :głową w mur: Jak jest sezon, to nylon idzie jak woda. Ale sezon się kończy, trochę czasu zostało, coś się pomyśli.

:
Szalejecie :))

Swietny projekt pifko

:
Obleci. cool

;)

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Bardzo elegancki. Możnaby pod choinkę sobie kupić. :))

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.