G. Gerlach PZL P.50 Jastrząb
Odpowiedz do tematu

:
Ma moze ktos Jaszczomba i Navigatora, chodzi mi o foty porównawcze

:
Fazi napisał/a:
Polecam lekturę strony producenta :złośliwiec: :

http://gerlach.org.pl/p_50_jastrzab.html

Znam tę stronę prawie na pamięć :)
Niestety nie ma tam informacji, o które pytam.

:
Ptaku napisał/a:
Ma moze ktos Jaszczomba i Navigatora, chodzi mi o foty porównawcze


Ja mam tylko RWD, ale to chyba podobna (jeśli nie taka sama) koperta:



Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
12.8 mm ma sama koperta.
Szkło jest wypukłe i razem ze szkłem ma 13.80.
AR jest jednostronny, tak jak w naszych wszystkich modelach.

Co chcesz Ptaku porównać ? Nawigator jest niezauważalnie niższy - 13.60. I to kwestia szfiru, który jest mniej wypukły. Krawędź koperty jest identyczna jak w PZL.50.

:
mam adhd a podobaja mi sie oba :)
nie macie jakis demo do wysylki (oczywiscie za jakas kaucja) szkoda nowego zakladac pasek wyginac a pozniej odsylac bo jednak nie ten?

:
Ptaku napisał/a:

nie macie jakis demo do wysylki (oczywiscie za jakas kaucja) szkoda nowego zakladac pasek wyginac a pozniej odsylac bo jednak nie ten?

Podpinam się pod pytanie. To samo przyszło mi do głowy.

:
Demo (juz czwarte) po Polsce jeździ :))
W Zgierzu dwa razy do roku każdego Gerlacha (i nie tylko) można obmacać, przymierzyć, ponosić, pomiętosić... eee, tego, zagalopowałem sie nieco :P
No i lokalne spoty są, wpadać, przymierzać, oglądać, pokazywać :D

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Przypuscmy ze jestem na liscie i dojdze do mnie navigator za tydzien co z tego jak chce w tym czasie miec oba i je porównac.
Oczywiscie moge kupic dwa i oddac, ustawa o zakupach przez net na to pozwala. Ale moim zdaniem to troszke nie fair w stosunku do sprzedawcy. Niech takich klientow trafi sie 10-ciu to zaraz pasek sie przygnie, a to folia zejdzie czy pudełko sie obije.

Moim zdaniem powinny byc wersje demo, dostepne po wplacie zaliczki tak aby nowych nie trzeba bylo narazac na lekkie defekty przy przymierzaniu.

Ostatnio zmieniony przez Ptaku 2014-12-30, 11:00, w całości zmieniany 1 raz
:
Podpowiadam tylko ;)
Wpadnij do Zgierza, nie będziesz żałował cool pifko

A takie demo to jak sobie wyobrażasz? Bez mechanizmu, wskazówek? Plastikowy odlew? Wydruk z drukarki czyde? Czy pełnoprawny, sprawny zegarek?
Myśle, że jakoś jednorazowo się możesz z chłopakami dogadać, ale jako wprowadzenie takiego rozwiązania na stałe to nie bardzo widzę hmmm

A, w Złotych Tarasach jest salon z Gerlachami :popcorn: daleko chyba nie masz ;)

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Pelny zegar albo zegar bez mechanizmu, ale z tarcza koronkami i np wypelnieniem tak aby waga byla zblizona.
W przypadku popularnych marek nie ma problemu zeby pojsc oblukac ale Gerlachy raczej maja sprzedaz wysylkowa.
I zeby nie bylo, nie czepiam sie tylko podpowiadam :)

P.S. Zlote tarasy sa beee i nigdy w nich nie bylem i pewnie nie bede
- sa w centrum a tam nie bylem juz z 3 lata
- placi sie za parking
- w ogóle mam alergie na tego typu obiekty

Ostatnio zmieniony przez Ptaku 2014-12-30, 11:38, w całości zmieniany 2 razy
:
Ma ktoś Jastrzębia w Toruniu lub okolicach?
Bardzo chętnie bym się spotkał na jakimś piwku i pooglądał :)

[ Dodano: 2014-12-30, 17:05 ]
ALAMO napisał/a:

AR jest jednostronny, tak jak w naszych wszystkich modelach.


Z zewnątrz czy od środka?

:
hej,
Gdzie i u kogo mozna zapisac sie na wypozyczenie / demo tego zegareczka ? PZL P.50 Jastrząb - satynowany.

Na 98% jestem zdecydowany na zakup ... ale nigdy go nie widzialem w rzeczywistosci i nie chcialbym "wtopic" :)
/e12

:
egon12, do nikogo :popcorn: W Złotych Tarasach zobacz :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
3, 2, 1....
:popcorn:

:
No ale co ? hmmm

W czwartek będą mieć.

Jednego, w stali.

:popcorn:
:D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.