G. Gerlach dla Porsche Club Polska
Odpowiedz do tematu

:
Ano fajny. Naprawdę nie przewidzieliście chociaż kilku sztuk dla nas tutaj? :głową w mur:

:
Ja się tylko zastanawiam
Czyżby to będzie pierwszy Gerlach którego szefostwo nie będzie posiadać?

Ostatnio zmieniony przez TowRoupas 2013-09-11, 20:34, w całości zmieniany 1 raz
Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
Zero.
To projekt "Members Only".
Na seryjnego się szykujcie pifko

:
Mnie również sie podoba. Gratulacje projektu!

:
ALAMO, :shock: według mnie, dla Was jako producenta ta klauzula powinna być zdjęta. hmmm

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Dla nas, przewidzieliśmy. ;)
Natomiast nie będą dostępne w ofercie poza PCP, to jest element umowy. A wiecie że traktujemy to zawsze serio, tak samo jak nie robimy "dodruku" limitek. Na PZL są setki chętnych, na zegarek w stylistyce 303 to samo. Przy czym oni z zasady mają w nosie 303. Dywizjon, dla nich to powrót zegarka wojskowego 6B/159 - a na to rynek wcale nie jest mniejszy niż na DHy.

:
ALAMO napisał/a:
Dla nas, przewidzieliśmy.


Ok w takim razie coś źle zrozumiałem. ;) Nic to, pozostanie przymierzenie w Zgierzu.

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
...na wiosnę :D

:
ALAMO napisał/a:
...na wiosnę :D


Tak, wiem ;)

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
O takie się wysamplowało, ło :


:
Całkiem, całkiem - brawo!
Ale jak już ktoś wspomniał- aż się prosi o nakładane indeksy!

Skate or die!
:
Zgadzam się z przedmówcą. Bardzo fajna tarcza ale nakładane indeksy by się przydały.

Ostatnio zmieniony przez kornel91 2013-10-24, 15:05, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
prezesso, kornel91, oczywiście macie rację :P ...tyle tylko że inspiracją dla powstania tej tarczy był stoper montowany w Porszakach a na nim ni jak nie mogłem się dopatrzyć nakładanych indeksów :))

:
fajnie wyszło

:
Wyszło rewelacyjni, ale muszę się zgodzić z kolegami, że lepiej by wyglądało z nakładanymi indeksami :)

Co Cię nie zabije to Cię je#nie po kieszeni :/
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.