G. Gerlach dla Porsche Club Polska
Odpowiedz do tematu

:
Graty Pany! Miło patrzeć jak się rozwijacie! pifko

:
Michał, od paru dni wszyscy o tym mówią. Jakaś tajemnicza limitka na Batorym będzie. Ale nic więcej łobuzy powiedzieć nie chcą.

:
podoba mnie się :)

Co Cię nie zabije to Cię je#nie po kieszeni :/
:
Mariusz, :facepalm: właśnie o to mi chodzi, ponieważ obawiam się, że to właśnie jest ta tajemnicza limitka...

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Jeszcze lotnictwo.net.pl coś rozmawia podobno. Może też w przyszłym roku będzie jakaś limitka?

:
Jak się tajniaczyli... a mogli zrobić druga setkę dla niezrzeszonych :P Też by się sprzedała...

FORZA Robert!
RK WRT
:
nick555, +100 pifko
:))

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Będzie regularna limitka Batorego, tak że spoko Maroko.
To jest niezależny projekt.
Zresztą, będzie jeszcze sporo projektów na kopercie z tej serii, bo jest bardzo uniwersalna. Zresztą niech się użytkownicy wypowiedzą.
Za moment będzie oficjalna prezentacja PZL P.50, którego koperty są już gotowe, a w przyszłym miesiącu mamy nadzieję mieć resztę podzespołów. Zaczęliśmy właśnie samplowanie pod prodżekt roboczo nazwany "RACER", szykujemy się do prezentacji limitki Batorego. Będzie się działo, to będzie ciężki kwartał ;-)

:
ALAMO napisał/a:
Zaczęliśmy właśnie samplowanie pod prodżekt roboczo nazwany "RACER",


Gada gada a szczegółów zdradzić nie chce plask Niektórzy budżety domykają :P

:
Oj tam, oj tam. Po co domykać budżet na projekty nielimitowane ? No i o jakim "domykaniu" mowa u nas na forum, skoro dobrze wiecie że jak są limitki co mamy możliwość przyklepania jakiejś puli dla "naszych" to zawsze ją przyklepujemy pifko

:
ooo ale ładny :))

_
work in progress
:
C'nie?
Wcale się nie spodziewałeś .... :D

:
ALAMO napisał/a:
Zresztą niech się użytkownicy wypowiedzą.


Bardzo dobra koperta jest :złośliwiec: Tylko szkiełko zmieńcie :)) bo jak w Batorym z jasną tarczą to nie przeszkadza i jest gites majonez, tak w RWD nie umiałem znaleźć takiego kąta żeby mi się coś w nim nie odbijało facepalm - szczerze, najbardziej blikujące szkło w zegarku jaki miałem, a kilka miałem ;) Chyba, że w moim egzemplarzu fabryka zapomniała o nałożeniu AR :D Nie ukrywam, że to też spowodowało sprzedaż zegarka - design jest bomba, kolorystyka bomba, wykonanie super, świeciło pięknie, chodziło super, ale kuwa, żeby machać ręką 30sekund bo ciężko odczytać godzinę to ja nie wiem hmmm

...ale ja się nie znam, także wiecie :D

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Mnie się to szkło tez nie podoba...
Ale nie o tym.
Nie powinno być przypadkiem 10th anniversary?
Bo 10 a... To imo błąd ortograficzny rozumiem jednak, ze to jest skonsultowane i przyklepane ;)

Ale co ja mówię ... Jestem użytkownikiem china watches :facepalm: :D

Skate or die!
:
No a weź przeczytaj jeszcze raz pierwszy post :D
Liczebnik będzie dodany, tylko na razie render "siem robi".

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.