Pagani
Odpowiedz do tematu

:
Niczym.

Tyle, że ode mnie raczej zachwytów nad Marynami nie słyszałeś :P

:
Iks napisał/a:
Santino napisał/a:
doskonale wiecie co to są za zegarki, w jakim celu zostały zrobione i dlaczego wyglądają tak, jak wyglądają...


Oczywiście, że wiemy, ale nie pamiętam podobnej dyskusji przy okazji rozmów o MQJach, czy w wątku z Nowymi Nabytkami u zarania forum (wysyp Marin). Wtedy były raczej zachwyty, że można mieć "prawie to samo" za znacznie mniej - czym to Pagani się różni??


+1000

ale wtedy prawie nikt z forum, nie myślał o kupowaniu TH, Rolków, Tudorów a zobacz ile tego teraz jest na nadgarstkach forumowych :D .

:
O Wielki Wodzu, czy na drganie wewnętrznego buraka nie ma aby wpływu fakt, że ktoś se kupnie klonika wodzowskiego Seik... o pardon, Hujerka :złośliwiec: :D pifko

:
ALAMO napisał/a:
O Wielki Wodzu, czy na drganie wewnętrznego buraka nie ma aby wpływu fakt, że ktoś se kupnie klonika wodzowskiego Seik... o pardon, Hujerka :złośliwiec: :D pifko


muszem czyścić monitor :))

:
Iks napisał/a:


Oczywiście, że wiemy, ale nie pamiętam podobnej dyskusji przy okazji rozmów o MQJach, czy w wątku z Nowymi Nabytkami u zarania forum (wysyp Marin). Wtedy były raczej zachwyty, że można mieć "prawie to samo" za znacznie mniej - czym to Pagani się różni??


Nie no, Iksu, nie filozuj - wiesz dobrze że takie rozmowy są zawsze.
MQJ drgał burakiem, Culu...coś tam drgała burakiem, i Sangdo drgało burakiem. I Alpha drgała burakiem, też.
Tylko że burakiem u różnych ludzi - stąd stała amplituda drgania. Cały czas, coś komu buraka trąca, znaczy pifko :))

:
ALAMO napisał/a:
O Wielki Wodzu, czy na drganie wewnętrznego buraka nie ma aby wpływu fakt, że ktoś se kupnie klonika wodzowskiego Seik... o pardon, Hujerka :złośliwiec: :D pifko


Niespecjalnie mi to robi, czy to klon Taga, Rolka czy Casio...
Tak duże podobieństwo to dla mnie po prostu przesada.

I rzecz jasna - nikomu nie bronię sobie takie kupować i nosić.
Mnie od tego nie ubędzie, a jak komuś taki zegarek coś wydłuża...?

Na zdrowie :D

:
Santino napisał/a:
Mnie od tego nie ubędzie, a jak komuś taki zegarek coś wydłuża...?


Oj tam, oj tam - nie dorabiaj polityki. pifko

:
Santino napisał/a:


Mnie od tego nie ubędzie, a jak komuś taki zegarek coś wydłuża...?


No to wiemy juz co czujesz dotykajac swojego hoojera :złośliwiec: Książkowy przykład projekcji :D

Myślę, ze na tym akurat forum nikomu nic nie wydluzaja homary i inne gleboko inspirowane zegarki. Wiekszosc kupuje dla projektu i formy, ktora zwyczajnie ma "to cos" i jest ponad nazwą marki, tzw pojeciem tfu... prestizu czy innych przymiotow umozliwiajacych niektorym "przedluzanie" ;) . "Wzorca" nie kupią ze względu na cene, bo ustawili sobie pewne granice i zegarki traktuja jako hobby, zabawe, choc czesc by pewnie mogla przy mniejszej lub wiekszej "napince". Kwestie granic w tym wzgledzie ustawia sobie kazdy i jest to chyba ustalone na tym forum juz dosc dawno temu.

s

:
:popcorn:

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Nie no, zegar bardzo ładny :) Dla mnie zbyt czerpiący, ale pozytywne jest to, że wiedzą które zegarki są ładne i które warto kopiować :))

A tu jaki ładny:


Ostatnio zmieniony przez Karolewskiej 2013-09-04, 15:38, w całości zmieniany 1 raz
:
Karolewskiej napisał/a:
że wiedzą które zegarki są ładne i które warto kopiować :))


Przeca wiadomo, ze Chinczycy kopiujac oddja hold i czesc wzorcowi. Im dokladniej skopiowany tym mocniejsze uwielbienie i czesc. Czyz nie urocze? :D

Karolewskiej napisał/a:

A tu jaki ładny:


przegadany, ale jestem ciekawy jaka to jakosc, bo na fotach te wszystkie szlify itd wygladaja naprawde ladnie.

s

:
strix, musi ktOs jeszcze umie tak focic jak Ty. :twisted:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał napisał/a:
strix, musi ktOs jeszcze umie tak focic jak Ty. :twisted:


:))

+1000. pifko

:
Zegarki całkiem fajne. Jeśli ktoś będzie zamawiał, to ja chętnie się podłączę.

Pozdrawiam
Waldek
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.