Pagani
Odpowiedz do tematu

:
Sebastian napisał/a:
Tak
Najważniejsze to sobie samemu wytłumaczyć czemu się aż tak drogo kupiło :D

Nic sobie nie muszę tłumaczyć. :P
Kupiłem tanio. ;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Tak się zastanawiam czy to nie nowe wcielenie tao. Tao znikło przecież jakiś czas temu.

Skate or die!
:
prezesso, ale Tało lubowało się głównie w Cartierze :))

:
Zostałem właśnie special_client_my_friend :D i przy każdym kolejnym zakupie mam przed wpłatą napisać PM z kodem przyzanym mi właśnie, w celu ustalenia special_price_my_friend :))
Uuuuuu :!: Będzie jeszcze taniej:?: :złośliwiec:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Troszkę odkopię temat. :))

Ten nurek od Pagani doczekał się jakiejś recenzji?
Jak sprawa z opłatami celnymi? Naliczyli Wam coś czy udało się ominąć?

:
Nic już się nie ominie....

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Tu akurat nie naliczyli (a dwa kupiłem) :idea: :idea:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Moje Poganiny przechodzą właśnie remont poprodukcyjny :złośliwiec: , w jednym udało mi się doprowadzić włos do porządku, w drugim walczę z bezelem ( źle powyginana sprężyna mocująca i ślatywał). Obie szybki pozbawiłem lupek, silnie mnie denerwowały.



Ostatnio zmieniony przez jaro19591 2017-10-13, 16:21, w całości zmieniany 1 raz
:
Mój majster, powiedział że mechanizm jest z papieru i nie chce ich remontować. :D

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Zmień majstra :)) , werk brzydszy niż kupa, ale technicznie nic mu nie brakuje. Nawet przy moich minimalnych umiejętnościach, nie miałem problemu z rozebraniem i złożeniem.

:
Jacobi napisał/a:
Mój majster, powiedział że mechanizm jest z papieru i nie chce ich remontować. :D


Sławek, taki ST6 chodzi w zegarku mojej Mamy od 2011 roku. W tym miał pierwszy serwis, bo na wakacjach sobie wymyśłiła że zmieni datę siedząc w basenie ... i koronki nie zakręciła z powrotem :twisted:

:
Tak myślę, czy nie zlecić tokarzowi wykonanie gładkiego bezela z nierdzewki, były by dwa różne chińczyki.

:
ALAMO napisał/a:
Jacobi napisał/a:
Mój majster, powiedział że mechanizm jest z papieru i nie chce ich remontować. :D


Sławek, taki ST6 chodzi w zegarku mojej Mamy od 2011 roku. W tym miał pierwszy serwis, bo na wakacjach sobie wymyśłiła że zmieni datę siedząc w basenie ... i koronki nie zakręciła z powrotem :twisted:


Szkoda pisać Krzychu... Ile ja kasy zostawiłem u majstra.

:
jaro19591, dobry pomysł na modowanie Poganina .

:
Kurde mam dylemat :głową w mur:

Wersja z niebieską tarczą jakoś do mnie nie przemawia, a wersja z czarną tarczą ma też czarne logo, co mi się wybitnie nie podoba...

Jak żyć? hmmm

btw 11 listopada jest wyprzedaż na ali, Paganina będzie można nabyć za 49,49$

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.