Pagani
Odpowiedz do tematu

:
Jacobi napisał/a:
gdzieś takiego na nadgarstkowym temacie widziałem


Administrator nosi podrópkę Pagani'ego, jakaś Carrera się to zwie czy coś. :D

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał napisał/a:
Jacobi napisał/a:
gdzieś takiego na nadgarstkowym temacie widziałem


Administrator nosi podrópkę Pagani'ego, jakaś Carrera się to zwie czy coś. :D



:)) :))

:
Dobre, dobre.

Wy poważnie nie macie problemu z tym, że to 1:1 zerżnięte?
facepalm

:
Temat glebokosci inspiracji jak widze nie do pogrzebania - takie zombie tematowe normalnie :D

s

:
Wiesz, dla mnie specjalnie nie ma różnicy czy rżnie marka powiedzmy z tradycjami jak Alpha, czy marki śwajcarskie jak Davosa, czy takie wydmuszki jak to Pagani. Zgapiony po całości design to może nie jest powód do dumy, ale zarejestrowanych znaków towarowych to nie narusza nie? Akceptujemy na forum Alphy PO, marychy i MQJe, to nie rozdzierajmy szat nad Paganim ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
temat rzeka, nie raz poruszany
przez nas

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Iks napisał/a:
zarejestrowanych znaków towarowych to nie narusza nie? Akceptujemy na forum Alphy PO, marychy i MQJe, to nie rozdzierajmy szat nad Paganim


Nic dodać, nic ująć. cool pifko

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Jedną sprawą jest to, że faktycznie nie narusza to prawa, bo nie ma tam zarejestrowanych znaków towarowych.
Ale zupełnie inną to, że doskonale wiecie co to są za zegarki, w jakim celu zostały zrobione i dlaczego wyglądają tak, jak wyglądają...

:
Santino, za 3.5k mozna kupic Hamiltona, ktory ez wyglada prawie jak 1:1 Carrera, czy to jest bardziej ok niz Pagani za 65$?

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał, dla mnie bez różnicy jaki ma napis.

Niemniej jednak, z Hamiltonem to jednak chyba niezbyt adekwatne porównanie.
:/

:
Całkiem fajne :) Pierwsze dwa TAGi a trzeci Edifice:


Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Kopiować kaszlaka facepalm

_
work in progress
:
Te produkty też mnie jakoś do końca nie przekonują. Gdzieś jest ta cienka linia, która w przypadku tych zegarków, rodiny, sangdo czy caluoli została dla mnie przekroczona. To tak jak z marynami i osłoną koronki :/ Inaczej jakby te modele nie były już produkowane/dostępne może wtedy było by ciut inaczej hmmm Jak już wiele razy było pisane, każdy ma swojego wewnętrznego buraka, który mówi mu co dobre.

:
Słoniu napisał/a:
Te produkty też mnie jakoś do końca nie przekonują. Gdzieś jest ta cienka linia, która w przypadku tych zegarków, rodiny, sangdo czy caluoli została dla mnie przekroczona. To tak jak z marynami i osłoną koronki :/ Inaczej jakby te modele nie były już produkowane/dostępne może wtedy było by ciut inaczej hmmm Jak już wiele razy było pisane, każdy ma swojego wewnętrznego buraka, który mówi mu co dobre.


Z tym wewnętrznym burakiem masz rację. Ale mają full casio po 300 euro to chyba przeginka....

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Santino napisał/a:
doskonale wiecie co to są za zegarki, w jakim celu zostały zrobione i dlaczego wyglądają tak, jak wyglądają...


Oczywiście, że wiemy, ale nie pamiętam podobnej dyskusji przy okazji rozmów o MQJach, czy w wątku z Nowymi Nabytkami u zarania forum (wysyp Marin). Wtedy były raczej zachwyty, że można mieć "prawie to samo" za znacznie mniej - czym to Pagani się różni??

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.