Celem konkursu, jest nauczenie młodych ludzi, w jaki sposób należy przygotowywać własne projekty, by zyskały one zainteresowanie inwestorów. Pomóc im działać w oparciu o określoną specyfikację, zasoby i możliwości. Trzymać się w ryzach, i działać ze świadomością zmiennych i ograniczeń
Jako nagroda - Fundacja zobowiązuje się wprowadzić zwycięski wzór przemysłowy do seryjnej produkcji w określonym czasie i ilości, oraz wspierać samego projektanta oraz jego projekt przy użyciu swoich sił i środków.
Dość tworzenia do szuflady
W tym wątku będziemy Wam pokazywać prace, które przeszły przez dwa pierwsze "sita", czyli po primo, spełniaja założenia techniczne, secundo są przygotowane w sposób który - z dowolnego powodu - wzbudził zainteresowanie.
Wybór projektu zwycieskiego odbędzie się po zakończeniu konkursu (przedłużyliśmy jego termin do października ponieważ wiele osób sygnalizowało, że najlepszym dla nich czasem na tworzenie są wakacje), z uwzględnieniem głosów społecznościowych.
Ten post będę uzupełniać o nowe projekty po wstępnej weryfikacji, a zabawę w wybory urządzimy po studenckich wakacjach, na jesieni
Szkoda, że zagramaniczne uczelnie się nie liczą, bo technicznie jestem studentem.
Młody też (duchem)
Pozdrawiam
Eryk
PS. Drugi nawet, nawet ale uszy jakieś takie dodane na siłę.
Pozdrawiam
Eryk
Wiekowego kryterium nie spełniasz Eryk
30 lat to max - dostaliśmy kilka zgłoszeń od profesjonalnych firm i projektantów, a to nie o to jakby chodzi w idei konkursu.
Bo w sumie to studiować można gdzie sie tam komu podoba, obywatelstwo polskie trzeba tylko posiadać.
Będzie jeszcze jeden konkurs niedługo ogłoszony, skierowany do elektroników/mikroelektroników, w koncepcji "zaprojektuj, wykonaj, produkuj".
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach