G. Gerlach CWS Sokół 1000
Odpowiedz do tematu

:
Słoniu napisał/a:
To gdzie kliknąć te 7mm? Bo mnie żubra nakręcanie czasem lekko w.. irytuje :D

a nie możesz kupić ołówka automatycznego np. Kohinora na gruby wkład?

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Myślę że będzie droższy niż 3 dolce z wysyłką ;-)

:
ALAMO napisał/a:
Myślę że będzie droższy niż 3 dolce z wysyłką ;-)

fakt hmmm czekaj, mówimy o ewentualnym zakupie przez Osobe która stawia domek letniskowy w cenie niezłego mieszkania, a psu wykupuje za chory piniondz dostawkę na wakacjach w Chorwacji ;)
:D

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2016-09-14, 21:22, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Z perspektywy Sosnowca wszystkie normalne rzeczy 1go Świata dziwią :popcorn:

:
ALAMO napisał/a:
Z perspektywy Sosnowca wszystkie normalne rzeczy 1go Świata dziwią :popcorn:


:)) :)) :))

:
Co to za obrażanie najdalej wysuniętej na południe dzielnicy Warszawy? :D

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
A ten jego familok to nie w Zabrzu czasem? :))

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
A co to za róznica, jak się familok zaczyna w Zabrzu a i tak kończy w Sosnowcu :złośliwiec:

:
ALAMO napisał/a:
A co to za róznica, jak się familok zaczyna w Zabrzu a i tak kończy w Sosnowcu :złośliwiec:


No, jest: kto nogach śpi jest Gorol cool


G.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
A ja na forum chcę podziękować Panu Michałowi z G.Gerlach za przesłanie o ringów do koronki Sokoła. Pomimo, iż bardzo uważałem , to zgubiłem jedną gumkę... :facepalm: Bez tego czerwonego akcentu, to już było nie to...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.