G. Gerlach CWS Sokół 1000
Odpowiedz do tematu

:
Trwało, trwało ale się rozwiązało :))


:
Nie chcę się czepiać ale chyba powinno być "PZInż"

:
W zestawie są dwa dekle? :popcorn:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Nie, ten był opcją do zamówienia.

:
Jak mi się strona otworzyła to pierwsza reakcją było - o! Krzychu albo Sylwek wpakowali ST-19 do Enigmy :)) Potem zobaczyłem, że to tylko Sokół ;)

:
Słoniu, kurde, ale trzeba przyznać ze jesteś wytrzymały w lobowaniu za mechaniczna enigmą :D

:
To ja podbiję bo też kcem ;)

Skate or die!
:
johnny_b2 napisał/a:
Słoniu, kurde, ale trzeba przyznać ze jesteś wytrzymały w lobowaniu za mechaniczna enigmą :D


c'nie :)) Bo kurna zegar mi się podoba pifko

:
A to szkło w deklu też jest szafirowe?

:
ALAMO napisał/a:
Trwało, trwało ale się rozwiązało :))

Pięknie to wygląda :!:

:
Sokoły - w końcu - weszły na wyższy zen i odebrały komunikat z kosmosu ;-)
W połowie miesiąca dotrą w końcu poprawione koperty II serii, i model znajdzie się w regularnej sprzedaży. Został +/- tydzień żeby je wyrwać w przedsprzedażowej cenie i rozłożonej płatności.

:
Sorry za pytanie, nowy jestem :), ale czy jest istotna różnica pomiędzy Sokołem serii 1 a Sokołem serii 2?

[ Dodano: 2015-10-06, 21:07 ]
.. a, i żeby nie było.. powitanie regulaminowe było :).

:
Andrzej Chajec, żadna...paczkę Ci jutro wysyłam...dużą :))

:
Suuuper :)

:
Zegar bardzo mi się podoba. Przypomina Tag Heuer'a Monaco. Właśnie przejrzałem cały temat Sokoła. Nie znalazłem jednak tutaj odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie. Czy koronka Sokoła jest zakręcana? Mechanizm nie jest automatyczny więc praktycznie codziennie trzeba by ją odkręcać i zakręcać. Moim zdaniem gwint koronki to byłoby pierwsze co padnie w tym modelu :( . W ogóle zakręcane koronki do mechanizmów z manualnym naciągiem uważam za nieporozumienie. Wodoszczelność do 100 metrów nie jest tutaj wytłumaczeniem - można ją osiągnąć w inny sposób. Mam nadzieję, że koronka w Sokole nie jest zakręcana chociaż wygląda jak ta z Lux-sporta :)

wierzę w gazomierze
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.