Circle
Odpowiedz do tematu

: Circle
Circle ciągle żywy ;)
Zapraszam do obejrzenia i przeczytania świeżej recki białego na portalu worn and wound.

http://wornandwound.com/2...-circle-review/

:
Fajne fotki - może by je tu przekleić - dla leniuchów jak znalazł ;-)
No i recenzja też chyba ok - na ile potrafię zrozumieć ;-)

:
Bo cyrkiel jest zarąbisty - i nie piszcie już nic o uszach :złośliwiec: :złośliwiec: – bo są..... naj..... a komu się nie podoba niech obejrzy w relau nono

:
No przeca żem oglądał w realu... :-)

:
pifko To „rozumim ”........że rozumiesz ze bez TYCH uszy to byłby następny …........ nudny zegarek :twisted:

:
Muszę przyznać, że jak wcześniej byłem obojętny wobec tego zegarka, tak teraz uważam, że to świetny projekt. W swej prostocie jest urzekający. Chociaż bardziej podoba mi się Garda. Chciałbym obmacać na żywo. Świetną ma tarczę i dekiel :)

:
Mnie się też garda bardziej podoba.
Ale rzeczywiście ma coś w sobie ten projekt. Pod warunkiem, że komuś się podoba to mam wrażenie, że jest "nienudzący się" .
Czego nie można imo powiedzieć o m20 - też fajna ale jednak to retro szybko się chyba znudzi.

Gratulacje chociażby za oryginalność!

Skate or die!
:
Ma ktoś u nas Circle'a na forum? Gdzieś mi dzwoni, że ktoś kiedyś pokazywał go na żywo hmmm

:
Ja mam bialego circla

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Kurna, chętnie bym go na żywca obejrzał... Zastanawiam się nad wakacyjniakiem właśnie jakimś i tak mnie coś na circle naszło. hmmm

:
:/ no ja mam czarnego

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ratler Wściekły I napisał/a:
:/ no ja mam czarnego


Właśnie pamiętam, że chyba ktoś ze śląskiej ekipy miał :)) Kurna, chyba muszę go od Ciebie na chwilkę przy okazji wypożyczyć (może nawet jakąś reckę bym napisał hmmm ) :złośliwiec:

:

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Słoniu napisał/a:
Ratler Wściekły I napisał/a:
:/ no ja mam czarnego


Właśnie pamiętam, że chyba ktoś ze śląskiej ekipy miał :)) Kurna, chyba muszę go od Ciebie na chwilkę przy okazji wypożyczyć (może nawet jakąś reckę bym napisał hmmm ) :złośliwiec:

http://www.czwarty-wymiar...ighlight=circle :złośliwiec:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ratler Wściekły I napisał/a:
Słoniu napisał/a:
Ratler Wściekły I napisał/a:
:/ no ja mam czarnego


Właśnie pamiętam, że chyba ktoś ze śląskiej ekipy miał :)) Kurna, chyba muszę go od Ciebie na chwilkę przy okazji wypożyczyć (może nawet jakąś reckę bym napisał hmmm ) :złośliwiec:

http://www.czwarty-wymiar...ighlight=circle :złośliwiec:


Pamiętam ;) co w niczym nie przeszkadza aby u mnie na blogu też pojawiła się jakaś recenzja tego zegarka :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.