Pytania ogólne w dziedzinie G-shocków
Odpowiedz do tematu

:
Kasamene, ale przecież w tej chwili nie potrzeba mieć konta walutowego by wykonać przelew zagraniczny.
Z normalnego robisz przelew w wymaganej walucie i tyle. Szybko i łatwo. Szczerze mówiąc procedura zajmuje tyle samo czasu (lub mniej) niż płacenie PayPalem.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
pisar napisał/a:
Ciniol, po co Ci dwa?? Jak co jestem chętny i obiecuję się dobrze o nie troszczyć!

1. bo jeden jest na bransie a drugi na pasku uretanowym.
2. nie sprzedaje swoich dzieci :D
3. a w zasadzie to mam jakby 3 - bo mam jeszcze takiego bez pełnej koperty, z solarem i multibandem ale nie działającym w Europie
:)
4. Pisar poza tym te wersje z pełnymi kopertami to z powodu ceny rzeczywiście dla fanatyków G bo można w tej cenie wyrwać bardziej oryginalne zegarki

errata hmmm mam chyba jeszcze jednego :) z amorkiem na wyświetlaczu :)

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2014-05-03, 14:35, w całości zmieniany 3 razy
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Maras68
[Usunięty]
:
i TY Ciniol :shock: :shock: :shock:

:
Maras68 napisał/a:
i TY Ciniol :shock: :shock: :shock:

hmmm co ja :D
post nr 950 zdjęcie 4 i 5
http://www.czwarty-wymiar...r=asc&start=945
:D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Maras68
[Usunięty]
:
Ciniol wszechstronny :))

:
Ciniol napisał/a:
4. Pisar poza tym te wersje z pełnymi kopertami to z powodu ceny rzeczywiście dla fanatyków G bo można w tej cenie wyrwać bardziej oryginalne zegarki


No widzę właśnie.
W cenie nowego GW-5000 można wyrwać już właściwie Suunto Core All Black.

Co masz na myśli pisząc pełna koperta?

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
w "normalnym" G moduł siedzi w plastikowej kopercie w której tylko dekiel jest metalowy - przeważnie stal - przykręcany 4 śrubkami
w tych modelach które ja nazywam "pełna koperta" moduł jest w metalowej kopercie - stalowej w limitce tytanowej - z zakręcanym deklem jak w zwykłych zegarkach

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2014-05-03, 22:19, w całości zmieniany 2 razy
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ciniol, dobrze czegoś nowego się dowiedzieć.
I rozumiem, że w GW-5000 tak właśnie jest?

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
pisar napisał/a:
I rozumiem, że w GW-5000 tak właśnie jest?

tak dokładnie mam w tych dwóch, a czy wszystkie GW 5000 mają stalową kopertę to nie wiem bo nie zgłębiałem tematu.
Blazu przydałby się hmmm on zgłębiał temat do fundamentu

Seven ma więcej informacji i wychodzi na to że tytan był w limitce

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2014-05-03, 22:20, w całości zmieniany 3 razy
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ciniol, dzięki za wyjaśnienie.
Bez sensu dwa takie same…uwolnię Cię od problemu i na nowy będziesz od razu miał środki : )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
pisar napisał/a:
Bez sensu dwa takie same…

nono one nie są takie same - jeden ma pasek a drugi branse :)
wogóle bransa w G jest mega wygodna :shock: polecam

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ciniol napisał/a:
wogóle bransa w G jest mega wygodna polecam


Czytałem o tym i jak się zdecyduję kupić G to bransa poleci do tego obowiązkowo + może obroża ta z metalowej obwódki też.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
pisar napisał/a:
może obroża ta z metalowej obwódki też.

chodzi ci o bull bary? jeśli tak to hmmm nie wiem czy jest sens wydawać circa 100 zł za kawałek drutu który nie chroni przed niczym - jest tylko wizualnym ficzerem

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
pisar napisał/a:
Kasamene, ale przecież w tej chwili nie potrzeba mieć konta walutowego by wykonać przelew zagraniczny.
Z normalnego robisz przelew w wymaganej walucie i tyle. Szybko i łatwo. Szczerze mówiąc procedura zajmuje tyle samo czasu (lub mniej) niż płacenie PayPalem.

O widzisz! Nie miałem pojęcia o tym... No to teraz widzę coraz wyraźniej całkiem nowe perspektywy :złośliwiec:

[ Dodano: 2014-05-03, 17:15 ]
Ciniol napisał/a:
(...) jeśli tak to hmmm nie wiem czy jest sens wydawać circa 100 zł za kawałek drutu który nie chroni przed niczym - jest tylko wizualnym ficzerem

Nie ma sensu, zdecydowanie! I mówię to jako ktoś kto musiał na własnej skórze się o tym przekonać... :facepalm:

Crux Sacra Sit Mihi Lux Non Draco Sit Mihi Dux
:
Ciniol, GW-5000 ma stalową kopertę. Tytanową miała ubiegłoroczna limitka na 30-lecie, GW-T5030. ;)


A nowe DW-D5600P z drutem w wyposażeniu standardowym widzieliście? ;)






Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.