Pytania ogólne w dziedzinie G-shocków
Odpowiedz do tematu

:
Dzięki za odpowiedż :)

:
Chopaki :oops: , jak w Mudmanie zmienia się czas na zimowy?

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
masz włączone DST? jak tak to wyłącz...chyba :))

:
Jest włączone, a jak skasować? :))

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
przytrzymaj ADJUST aż coś na wyświetlaczu zacznie mrygać, później naciskaj MODE aż dojdziesz do DST

:
Dzięki pifko

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
proszę pifko

:
GG-1000 warty rozważenia zakupu, czy sobie odpuścić ? Bez radia, solara, ale wygląda całkiem, całkiem ...

how to take a screen shot

image hosting over 10mb

pic host

:
Mua się nie podobajo.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Tomek, no dej spokój...
Albo GWG (ale to na moje ciągle za drogo), albo coś innego.

I koniecznie załóż na łapę przed klikaniem...

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
co się przejmujecie
a niech wtopi Cziken będzie podstawa twierdzić że mega goopi :złośliwiec:
a co nie stać go na chybioną inwestycje :)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Tomek napisał/a:
GG-1000 warty rozważenia zakupu, czy sobie odpuścić ? Bez radia, solara, ale wygląda całkiem, całkiem ...


Wskazówkowy "G" to w ogóle kiepski pomysł - bo użytkowo nie dają rady - no chyba że dla fanu chcesz, albo do sprawdzania która godzina.
Wskazówki w "G", moim zdaniem, mają sens jedynie w komplecie z kibelkiem i solarem ewentualnie GPS'em...
No chyba że Ci się po prostu podoba to niema co się szczypać tylko trzeba brać...

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Ratler Wściekły I,
free upload pictures
:złośliwiec: :złośliwiec:

Daito napisał/a:
Wskazówkowy "G" to w ogóle kiepski pomysł - bo użytkowo nie dają rady - no chyba że dla fanu chcesz, albo do sprawdzania która godzina.

W moim przypadku to konieczność, w Rangemanie wieczorem już nie bardzo widzę, która godzina. Zdecydowanie preferuję wskazówkowe G.
A ten mi się spodobał i nie kosztuje wór kasy. G noszę tylko okazjonalnie, w tygodniu raczej głównie tradycyjne.

:
Tomek napisał/a:

W moim przypadku to konieczność, w Rangemanie wieczorem już nie bardzo widzę, która godzina. Zdecydowanie preferuję wskazówkowe G.
A ten mi się spodobał i nie kosztuje wór kasy. G noszę tylko okazjonalnie, w tygodniu raczej głównie tradycyjne.


No to się nie pytaj tylko bierz - chętnie poznam Twoją opinię na jego temat ;)

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Ale GWG!!!

A jak koniecznie chcesz wskazówki to GWA (nie pamiętam, czy nie miałeś/masz) albo GWN...
Lub coś poważniejszego, tylko trzeba szukać na spokojnie...
Czyli MTG S1000 :twisted:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.