Yellow Power
Odpowiedz do tematu

: Yellow Power
Chyba niedługo taki zestawik sobie machne :D Szkoda tylko że wersja bez sekundnika :P











Korci mnie ze względu na ten pasek, który mam i który w sumie tylko do takiej opcji dobrze pasuje. Aczkolwiek nie wiem do czego bym to ubierał :P Chyba musiałbym sobie sprawić coś w tym stylu:




:
O kurde zestaw pszczółka :D :lol: Maryna sama w sobie całkiem fajna :D

: Re: Yellow Power
Swissmaker napisał:
Szkoda tylko że wersja bez sekundnika :P


...to akurat czasem zaleta jest - nie będziesz się wnerwiał, jak minutowa nie będzie trafiała idealnie w "punkt" (przy pełnej minucie rzecz jasna)

:
Przy PAMach i tak "Cie to wali" w sumie - i to jest ich lecznicze działanie... Które zaraz opiszę w Trąbie słonia...:P Maryna fajna ale ten pasek to Swiss wybacz ale... :)

:
W Militarnych Marianach wolę tradycyjne rozwiązania, znaczy się klasykę.

:
Spinner napisał:
Przy PAMach i tak "Cie to wali" w sumie - i to jest ich lecznicze działanie...


...dopóki jest podziałka minutowa to mnie to nie wali :twisted: - a w tym przypadku jest :wink:

:
Widze że Swiss sie za Gucia ma sie zamiar przebrać :P ...

Co by nie mówić, jest to stara chińska szkoła stylistyczna : O Czi Jebni :lol:

:
No tak, z tą podziałka to lipa - chyba,z e wezmiesz werk ze stop sekunda... choc i z innym mozna sie pobawic:-)

Blaz
[Usunięty]
:
Koledzy, bo jak zaraz przeczytam o 0,1 milimetrowym przesunięciu indeksów to wezmę bejsbola w dłoń! :twisted: Właściciel Pama nie liczy sekund, ale raty, raty co miesiąc! :twisted:

A żółta Marynka chyba dla mnie niestrawna...

:
Blaz napisał:
Koledzy, bo jak zaraz przeczytam o 0,1 milimetrowym przesunięciu indeksów to wezmę bejsbola w dłoń! :twisted: Właściciel Pama nie liczy sekund, ale raty, raty co miesiąc! :twisted:

A żółta Marynka chyba dla mnie niestrawna...




Tojest jeden z typów włascicieli PAMa :)



Drugi to taki który ma w rzyci czy jest 12:02 czy 12:03 :wink: ...

Blaz
[Usunięty]
:
Ale to chyba nie w naszym kraju. :D

W każdym bądź razie jeśli decydowałbym się na Marynę to tylko dwuwskazówkową, bo tylko ona jako tako wygląda. :wink:

:
Taki zestaw sprawi że będziesz widoczny w nocy i w dzień :P

A Maryna gites , duża ona jest?

:
Zolta tarcza mi nie wadzi , ani brak sekundnika - ta zolta guma mi nie pasuje , dal bym czarna gume lub jakis fajna skorke moze z zoltym przeszyciem

:
Jak dla mnie okropienstwo co bym za darmo nie wzial : )

tewie
[Usunięty]
:
Szymek napisał:
Taki zestaw sprawi że będziesz widoczny w nocy i w dzień :P A Maryna gites , duża ona jest?
To rozmiar 44mm. Czy istnieje oryginalny odpowiednik _ pewno tak.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.