FOSSIL Breaker Dive Watch
Odpowiedz do tematu

:
prezesso, linkę do sklepu brałem z odnośnika z oficjalnej strony Fossila ..

:
A to ciekawe o co kaman...
Btw w takim wykonaniu to brałbym za te 400$ obojętnie co tam na tarczy jest... No ale bez vincenta, bo z to już trochę dużo...

Ostatnio zmieniony przez prezesso 2013-09-17, 17:03, w całości zmieniany 1 raz
Skate or die!
:
Kapitalny cool
I znam na forum dużo droższe zegarki, nie majace połowy tych smaczków - tak że nie przesadzajmy.

:
ALAMO napisał/a:
znam na forum dużo droższe zegarki, nie majace połowy tych smaczków - tak że nie przesadzajmy.


No włacha - tym bardziej, że zestaw jaki otrzymujemy jest naprawdę spoko



drybox i pachy do wymiany ;) Pewnie będzie do kupienia za około 300$ na zatoce ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks, kup go ;-) ponosisz, opiszesz ;-)

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Trzeba przyznać, że wymiata. Zestaw też dosyć rozbudowany.
Jak się promocja trafi to trzeba będzie się zainteresować.

:
Jedyne, co mi w nim nie pasuje, to te dość "grube" szczotkowanie koperty hmmm

:
Tam czasami wychodzi na zdjęciach nawet jeśli jest normalnie - mam kilka fotek 303 i RWD, na których wyszły jakby ktoś je frezem ryćkał :))

:
:shock: Fajny

Co Cię nie zabije to Cię je#nie po kieszeni :/
:
Tomek napisał/a:
Jedyne, co mi w nim nie pasuje, to te dość "grube" szczotkowanie koperty hmmm


Nawet jeśli to tak wyszło nie tylko na zdjęciach to do stylu koperty wygląda bardzo dobrze. Zestaw zacny i na pewno warty zainteresowania.

Ostatnio zmieniony przez kornel91 2013-09-17, 21:13, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Bardzo fajny projekt - w granicach 300$ w licytacji - wart mocnego zainteresowania :złośliwiec:

:
To, to!!!
1k peelena można dać!

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Bardzo udany ten fossil :shock:

Niech na zatoke wrzucą po 300$ to będzie miodzio.

:
Oglądałem toto z bliska, nawet założyłem se na chwilkę ;) i wiecie co? Nie wydziwiajcie, że za tysiąc, albo za 300$... to na żywo jest świetny zegar, taki odważniczek dla ludzi o wątłych łapkach jak ja :)) Chyba ma te 45 średnicy, ale L2L najwyżej 50, dzięki czemu fajnie sobie leży nawet na małych nadgarstkach.
W porównaniu do różnych mikrobrandów, co to się wszyscy ślinią, a specyfikację mają podobną, a różnych smaczków mniej, za to cenią się wyżej, a nagle gubią, albo zapominają o bransolecie, to ten fossil jest bardziej niz OK.
Bransoleta bardzo fajna, solidna, ale nie urywa ręki, z fajnym mocowaniem - jakaś szybkozłączka, nie trzeba gmerać ostrymi narzędziami i rysować uszu :P , guma i nato też wyglądają na porządne.
Bezel jest świetny, a koperta faktycznie tak grubo szczotkowana, ale IMO to właśnie mu nadaje taki ciekawy, wintydżowy styl.
Foty mam wujowe, ale zdjęcia już były pokazywane, nic więcej nie odkryję, a w sklepie warunki były jakie były ;)




Nosiłbym :)
I może nawet juz bym kupił, tylko nie chcieli mi nawet dla przyzwoitości dać nawet minimalnego rabatu, a pomacany był mocno i pudło też jakby nie pierwszej świeżości :P ale no discount, bo to limited version
To za tako cenę to ja se wszędzie kupie nówke nieśmiganą i niemacaną :foch: no i chyba jednak te 449 to bym wolał prezydentów zielonych dać niż juro :/

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Fakt - z ceną pojechane :facepalm: , choć projekt zacny IMHO :idea: :idea:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.