Dobry majster z okolic Będzina
Odpowiedz do tematu

: Dobry majster z okolic Będzina
Witam szukam zegarmistrza z okolic Bedzina który naprawił by mi mojego Aviatora na 3133 :wkurzony:

Zegarek mi spadł a objawy to odpadnięta wskazówka minutowa z chrono i losowe kasowanie się wskazówki sekundowej :głową w mur:

:
Z Będzinem nie pomogę,ale jak chcesz Katowice, tychy, Gliwice itd to daj znać...
Pozdro,
W.

:
Antigalacticos: znasz kogoś sensownego w tychach albo gliwicach? Chętnie poznałbym namiary. Nie polecam żadnego z "fachowców" z Łazisk, Mikołowa i Rybnika. Złe wspomnienia...

:
Antigalacticos napisał/a:
Z Będzinem nie pomogę,ale jak chcesz Katowice, tychy, Gliwice itd to daj znać...
Pozdro,
W.


Mogą też być Katowice :)

:
Cytat:
Antigalacticos: znasz kogoś sensownego w tychach albo gliwicach? Chętnie poznałbym namiary. Nie polecam żadnego z "fachowców" z Łazisk, Mikołowa i Rybnika. Złe wspomnienia...

W gliwicach chłopaki noszą do majstra z GCH-u ale szczegóły to pytaj Grizliego i Ciniola. w Tychach Zenon Latocha al. niepodległości 188 (na tzw. tęczy) - słyszałem pozytywnego coś, sam tam nie dotarłem, skończyło się na przyjemnej rozmowie telefonicznej...

Cytat:
Mogą też być Katowice


ja mam dobre doświadczenia z p. Adamem Graczyk - Kochanowskiego 11 - namiary do wyguglania.

pozdrawiam,
w.

:
Antigalacticos, to o Tychach mogę potwierdzić. Robił mi tego starego citka. Wyszło nieźle.

:
Dziękuję za namiary, na pewno skorzystam :)

Ostatnio zmieniony przez kesek 2013-07-04, 10:41, w całości zmieniany 1 raz
:
Antigalacticos napisał/a:
Ja mam dobre doświadczenia z p. Adamem Graczyk - Kochanowskiego 11 - namiary do wyguglania.

pozdrawiam,
w.


Dzięki za namiary wszystko poszło szybko i sprawnie i na szczęście okazało się że tylko wskazówki się poluzowały :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.