kornel91 Hamilton X-wind H77616533
Odpowiedz do tematu

:
hop

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
To jeszcze takie dwa dorzucę żeby temat nie ucichł :)



Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Witam !

Forum przeglądam od kilku dni, wcześniej inne fora zegarkowe. Poszukując zegarka typu pilot trafiłem na markę Hamilton i mi się spodobała. Mam do Ciebie pytanie jako fana Hamiltonów(jak mniemam): gdzie kupujesz te zegarki oraz czy istnieją sklepy wysyłkowe tych zegarków w niskich cenach np z HonkKongu (nie dysponuje wielkim budżetem) ?? Jeśli takie informacje są na forum proszę link i przepraszam za nieumiejętność szukania :)

Pozdrawiam

Dejv

:
dejv, ja kupowałem tu:

http://stores.ebay.pl/Cen...d=p4634.c0.m322

Troszkę można się potargować i nie ma dodatkowych opłat gdyż sprzedawca z Hiszpanii.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
up :)

World Wide Watches
:
Proszę

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Fotograf ze mnie żaden ale dla potomności znowu kilka fotek wrzucę :)








Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Ta skala na bezelu zewnętrznym to do czego toto, że tak pewnie głupio, zapytam?

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Pasek z nitami, to czyjej produkcji? Świetny ten Hami.

:
Daito, skala na zewnętrznym ruchomym bezelu jak i dwie ruchome wewnętrzne wkładki są do pomiaru wiatru :) Tylko żeby to rozgryźć jak działa to trzeba by dużo lektur przeczytać :))

Robocop z nitami to fabryczny przy Hamiltonie był.

Ostatnio zmieniony przez kornel91 2014-02-16, 15:56, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91 napisał/a:
Daito, skala na zewnętrznym ruchomym bezelu jak i dwie ruchome wewnętrzne wkładki są do pomiaru wiatru :) Tylko żeby to rozgryźć jak działa to trzeba by dużo lektur przeczytać :))


Noooo znaczy wiatry mierzyć można... hmmm
Dzięki wielkie pifko

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
A sobie odświeżę takim nadgarstkowym :)



Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Wiosennie :)




Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Nice pics!!!
A gdzie truskawki? ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.