kornel91 Hamilton X-wind H77616533
Odpowiedz do tematu

: kornel91 Hamilton X-wind H77616533
No dobrze panowie na ciepło zdjęcia może nie takie jak niektórzy kumotrzy ale muszę coś wstawić:






Na koniec zdjęcie dupki. Zauważyłem, że we wcześniejszych wersjach nie ma takiego zdobienia mechanizmu starałem się to uchwycić. No i to już chyba wersja H21 czyli ze zwiększoną rezewą chodu do 60 h. No i do wersji z 2012 roku ze zdjęć np. Tomira brak na deklu napisu Valjoux 7750


Ostatnio zmieniony przez kornel91 2013-06-30, 18:15, w całości zmieniany 2 razy
:
Fajny zegar, nawet trochę tęsknię za swoim ;) Niech się nosi pifko

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Zdjęcie z katalogu ale chciałem pokazać to zdobienie:


Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Miód, malina i orzechy pifko , muszę go też mieć :złośliwiec: :facepalm: .

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Gratulacje, w końcu się doczekałeś swojego X-winda :)) Fajny zegar

:
Gratuluję spełnienia marzeń. Niech się nosi :)

"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
emster
[Usunięty]
:
Ciekawy.
Graty królika. Co teraz będziesz gonił :)

:
emster napisał/a:
Ciekawy.
Graty królika. Co teraz będziesz gonił :)


Dla mnie to duży wydatek więc póki co nic nie będę gonić :) Jeszcze jakiś nurek mi się marzy ale to już tak do 1,5k może coś na jesieni albo w następnym roku. Nie mam ciśnienia jak już mam Hamiltona :)

Spam
[Usunięty]
:
Piękny pifko a do czego jest ta podziałka kątowa na deklu :?:

...foty przednie pifko

:
Świetny jest - zresztą mua uwielbia każde chrono :złośliwiec: W sumie może nawet by mi wpasował do kolekcji hmmm Muszę przetrawić temat bo cena też jest sensowna cool Graty i niech się nosi!

:
Słoniu napisał/a:
Świetny jest - zresztą mua uwielbia każde chrono :złośliwiec: W sumie może nawet by mi wpasował do kolekcji hmmm Muszę przetrawić temat bo cena też jest sensowna cool Graty i niech się nosi!


No mi się udało kupić myślę, że za niezłe pieniądze jak za nowy :)

:
Zaczynam tęsknić za swoim... GRATY!!!

GALERIA
Facebook: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerslife
:
Od dwóch dni prawie nie schodzi z ręki więc jeszcze jakieś zdjęcia się pstryknęły :)







Pozdrawiam
Marcin

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Fajny Hami. Taki prawdziwy pilot equipment :)

:



Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.