G.Gerlach ORP Orzel 85A
Odpowiedz do tematu

:
cool

:
Sprytnie przemilczane pytanie i taktyczna zmiana tematu...

:
Tak jest! Musimy zdemaskować osoby, zamieszane w aferę pyłka.
Osobiście skłaniam się ku podejrzeniu, że odpowiedzialna jest Grupa Trzymająca Klucz Do Kopert.
cool

GG.
(Gburek Gończy)

:
Mea culpa, render miał plamkę i tak poszło do produkcji :foch:

_
work in progress
:
Jest trochę paprochów na tarczy, ale gołym okiem to będzie totalnie niezauważalne. Jak chłopcy otworzą sterylną montownię to pewnie wtedy tego nie będzie, ale zakładam, że ceny też pójdą w górę ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks napisał/a:
Jest trochę paprochów na tarczy, ale gołym okiem to będzie totalnie niezauważalne. Jak chłopcy otworzą sterylną montownię to pewnie wtedy tego nie będzie, ale zakładam, że ceny też pójdą w górę ;)


Tylko dobrze wiesz jak to wkurza. Ja jestem pedant w tym wypadku.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
No wiem, ale nie sądzę żebym te akurat dojrzał - nawet w okularach.

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
:popcorn: ....no dobra, bez komory filtracyjnej nie da się wyeliminować w 100% paproszków nawet jak człowiek bardzo się stara, w powietrzu są ich miliardy i nie ma na nie mocnych.

:
Svedos napisał/a:
:popcorn: ....no dobra, bez komory filtracyjnej nie da się wyeliminować w 100% paproszków nawet jak człowiek bardzo się stara, w powietrzu są ich miliardy i nie ma na nie mocnych.


To przypomina mi przyklejanie folii na ekran - wiecie o co chodzi? :)

:
Svedos napisał/a:
....no dobra, bez komory filtracyjnej nie da się wyeliminować w 100% paproszków nawet jak człowiek bardzo się stara, w powietrzu są ich miliardy i nie ma na nie mocnych.

Dobra dobra, przyznaj się, że macie kota w warsztacie... :D

Drzewo bez korzenia daleko nie zajdzie
:
Jedyne zwierzaki jakie mamy to ....roztocza :P

:
Sylwester, a Ty nie masz komory lakierniczej w robocie? ;) idealna pod warsztacik, światło dobre...

:złośliwiec:

FORZA Robert!
RK WRT
:
... i upajająca atmosfera :złośliwiec:

:
Przed zamknięciem koperty należy wyssać paproszki mikroodkurzaczem :))

:
Ja używałem jakiś czas sprężonego powietrza z kompresora, ale nie sprawdziło się, bo mi oliwa paćkała na szybkę od środka :/

Próbowałem też pod wyciągiem w kuchni, ale tylko kilka zegarków mi wpadło do szybu :/

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.