G.Gerlach ORP Orzel 85A
Odpowiedz do tematu

:
Jakie pudelko ma Orzel?

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
wanderer napisał/a:
Minusik, że karta z danymi jest za duża, żeby bez składania schować ją do pudełka.


O, to to! Jakis kurde z-plasticzany kurdupel, co by sie miescil w pudelka by sie przydal ... ten "list z wojska " jest fajny, ale nie ma go jak schowac hmmm

InfectedControl a.k.a. Dawid
:
Pudełko

:)

[ Dodano: 2015-01-12, 23:11 ]
z gumowym czarnym paskiem od Dzika :)) wg mnie najlepsze połączenie



[ Dodano: 2015-01-12, 23:15 ]


[ Dodano: 2015-01-12, 23:25 ]
ALAMO napisał/a:
Trzeba wzmagać naciski fizyczne na żonę w celu wykluczenia opcji "delikatny" pifko
Bo zupa była za słona!


idę wzmagać ;) :D dobranoc

:
Gerlachowi przyglądałem się od jakiegoś czasu....Batory czy RWD?- te były na oku...Orła jakoś nie brałem pod uwagę...ale im więcej zacząłem go oglądać- czytać o nim, przyglądać się zdjęciom na oficjalnej stronie...a jak zobaczyłem te ostatnie jego zdjęcia w wielu wersjach kolorystycznych tu w wątku to się przekonałem ze też taki właśnie chcę..czarne PVD...właśnie zacząłem odkładać mamonę na niego:)...świetny jest!!

:
Orzeł wylądował cool




Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Ooooo kurde, wypass :shock: . Panowie, jak się układa na mniejszych rękach? Dla mnie max to Citkow Jaszczumb i trochę boję się wielkości Orła hmmm .

pifko
:
Nie jest wielki - zapewniam - a mój nadgarstek to standard - 17-17,5 cm :idea: :idea:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
ja do dużych i nawet średnich ;) nie należę, mój nadgarstek to 16 - 16,5 i zwykle pasek zapinam na ostatnią lub 2 od końca dziurkę (zdjęcie wyżej) i Orzeł jest akurat :D

:
A takie pytanie do Najwyższych Władz...
Jak by wyglądał Orzeł na bransolecie w stylu Timexa T2N723? nie macie czegoś podobnego do przymiarki?


:
Witam wszystkich.
Oczywiście o gustach się nie dyskutuje, ale do "orzełka" najbardziej pasuje mi bransoleta mesh (na pewno czarna do wersji grafitowej/PVD)



i przy okazji odpowiedź na pytanie "jak świeci"


:
Pierwsza fota niszczy system pifko

:
krasnal, fajne foty. Jak lubisz mesh to zrób co s z teleskopem. Farbą pomaluj czy coś :)

[ Dodano: 2015-02-19, 17:33 ]
A no i jest pudełko do Orła inne niż u Wojtka :)) Kilka postów wyżej ;)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
O w mordę jakie fajne foty :shock: mniazga, jak nie wstawicie do kalendarza pierwszej to będziecie ... nie napiszę co :złośliwiec:

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Dzięki.
Z teleskopami myślę co zrobić ale bez pośpiechu bo nie lubię prowizorki, z resztą jak zegarek jest na ręku to ich tak nie widać - rzucają się w oczy gdy jest ciemne tło.

A pudełko mam identyczne jak na fotce kilka postów wyżej (nawet data ta sama). Fotki robiłem na przezroczystej pokrywie lamp wzmacniacza - chciałem aby na fotkach był delikatny czerwony poblask w tle i ten mi najbardziej pasował.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.