G.Gerlach ORP Orzel 85A
Odpowiedz do tematu

:
I dziewięćsił bezłodygowy...
Mają nas :shock:

:D


Gb.

:
Nas to mają na sznurku teraz bo czekamy jak uwiązani na zdjęcia z nową tarczą :D :popcorn:

:
Teraz to czekamy co powiedzą wszyscy co go już kupili, bo się rzucili jak szczerbate na suchary na tę starą tarczę. Mam nadzieję że im się nowa też spodoba na żywo :)

:
Ta nowa już w założeniu miała być lepsza, i taka wyszła, przynajmniej tak wygląda.
To montujcie w kopertę i dajcie pod ocenę sępom ;)

:
ALAMO napisał/a:
Teraz to czekamy co powiedzą wszyscy co go już kupili, bo się rzucili jak szczerbate na suchary na tę starą tarczę. Mam nadzieję że im się nowa też spodoba na żywo


Jest takie stare przysłowie... nie dziel skóry na zegarku póki go nie wykonałeś...

:
Jakoś do tej pory nie mieliśmy z tym problemów, dziękuję pifko
I pewnie nadal nie będziemy mieli ;)

:
ALAMO, dasz fotki z nowym pierścieniem ;)

Człowiek uczy się całe życie a głupi umiera
:
Dobra chłopy, szpeje nowe już ostatnie są w drodze. Okres do dupy, ale przed świętami na 99% dotrą. Czyli pierwsze finalne sztuki zostaną okazane ;-) Jeśli damy radę - to postaramy się przedsprzedaże także do świąt wysłać.
Jedyne co nas moze zaskoczyć, to spiętrzenia na hubach transportowych - więc trzymajcie kciuki.

:
... no i tak ...







Niestety nie mam już dzisiaj siły na złożenie pozostałych, bo mi i tak szło jak ... w deszcz :głową w mur: Ale to skutek meteorów latających w kółko "tata daj tata zrób tata weź tata zobacz tata chodź!", jutro jadą na basen to będzie rano 3h spokoju :złośliwiec:

:
Dobra, wywaliłem całe tałatajstwo z chaty i miałem 3h świętego spokoju, to sobie zmotałem wszystkie wersje :))
























:
A masz czarnego parciaka z czerwonym? Wrzucilbys do czarnucha...

Ostatnio zmieniony przez nick555 2014-12-19, 20:06, w całości zmieniany 1 raz
FORZA Robert!
RK WRT
:
Nie mam :))
W magazynie chyba coś zostało :)

Maras68
[Usunięty]
:
ALAMO- myślę, że niejedno w magazynie zalega dla kasty uprzywilejowanych :złośliwiec:

:
Torpeda w celu ! Piekny

:
Tego z szaro-czarną tarczą chętnie bym ponosił :popcorn:

Nieczynne z powodu że zamknięte
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.