to jeszcze kij w mrowisko..:)
Odpowiedz do tematu

: to jeszcze kij w mrowisko..:)







:
i to jest zegarek , prosty, przejrzysty, klasyczny :D
i taki chciałbym mieć ( pewno nie tylko ja :D )

:
...i to porezane szkiełko jest genialne

:
mam jeszcze jedno, to już wszystko,ale kiedyś go wyciągnę na dłuższą sesję..



dla mnie...mogliby dać sobie spokój i innych Subów już nie produkować :wink: ..no ..powiedzmy, z wyłączeniem wersji militarnej (tej bez "mercedesa")



względnie taki Tudor:



edit: Tudor ze wskazówkami SnowFlake jest chyba nawet najładniejszy.. :)

Ostatnio zmieniony przez altec 2011-01-26, 19:58, w całości zmieniany 2 razy
:
Oczko odpadło. Temu misiu.

:
no,wiesz ,nie wiemy gdzie był przechowywany w czasie wojny wietnamskiej...

różnie mogło być.. :mrgreen:

:
wrrrr...!

:
To porysowane plexi dodaje mu uroku. Jaki to model (referencja)? Ma oslone koronki, wiec nie jest z tych najwczesniejszych, ale z ktorego roku? Co siedzi w srodku?

:
a propos sytuacji rodem z "pulp.."
się tam ktoś powinien cieszyć, że wtedy małe zegarki były na topie. Dziś .. nawet nie chcę myśleć..fani u-botów i innych tritonów mają nad czym myśleć. I mechanizm koronki paneraia może też już nie być taki fajny!

:
Prosty, ascetyczny aż do bólu i dzięki temu świetny.
:twisted:

:
miałem gdzieś spisane wszystkie numery..ale gdzieś poległy..poszukam..

edit :5513

rok produkcji sprawdzany po numerach pamiętam,że wyszedł '66..

ale nie weryfikowałem tego innym źródłem wiedzy..

Ostatnio zmieniony przez altec 2011-01-31, 17:28, w całości zmieniany 1 raz
:
Pamiętajcie, że one miały niższe WR - chyba tylko 10 atmosfer. Rolek był pierwszym który wogóle robił takie koperty. Czemu ja cały czas się nie dziwię, że jak ktoś ma dokonania, to głupa potem nie pali, i historii nie musi kupować :lol: ;) Nie to żebym tam komuś jakieś dzyndzle miał wypominać, co to to nie :P ...

:
ALAMO napisał/a:
Nie to żebym tam komuś jakieś dzyndzle miał wypominać, co to to nie :P ...


Co prawda to prawda,se nie zastrzegli i tera mają :mrgreen:

:
No fajny fajny, ale ostatnio bardzo przypadł do gustu taki rolkopodobny:


Szkoda, że dość drogi ($355+shipping), ale za to bardzo ładny i ma ST-18 :) Opcjonalnie można zamówić z Soprod A-10, ale cena wtedy wzrasta do $655. Ehh, chyba obejdę się smakiem tym razem.

:
ALAMO napisał/a:
Pamiętajcie, że one miały niższe WR - chyba tylko 10 atmosfer. Rolek był pierwszym który wogóle robił takie koperty. Czemu ja cały czas się nie dziwię, że jak ktoś ma dokonania, to głupa potem nie pali, i historii nie musi kupować :lol: ;) Nie to żebym tam komuś jakieś dzyndzle miał wypominać, co to to nie :P ...


No skad, w zadnym wypadku :lol: , zwlaszcza ze w srodku czcigodnego przodka siedzial werk od Rolka/Corteberta i koperta byla od Rolka.

Chyba tylko pierwszy Sub (bez oslony koronki) mial WR 100, potem bylo juz wiecej.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.