Pilot
Odpowiedz do tematu

:
zapiecie wypina sie właściwie samo :/
mam nie za duży nadgarstek, a pasek jest dość długi i sama zapinka nie układa sie centralnie tylko nieco bokiem :(
jakies takie mało wygodne sie wydaje
może na kiepski egzemplarz trafiłem? :roll:

DOXA SUB 5000T CUSTOMER SERVICE STANDARD
http://www.chinawatches.p...p=182502#182502

"Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić"

Pozdrawiam
Tomek (托梅克)
:
Właśnie dlatego pytam, bo u mnie się sama nie rozpina i wszystko elegancko leży. Pewnie trafiłeś na kiepski egzemplarz... albo ja na wyjątkowy :wink:

:
:) niech sie nosi...
moje zapięcie raczej sie nie doczeka nadgarstka :mrgreen:

DOXA SUB 5000T CUSTOMER SERVICE STANDARD
http://www.chinawatches.p...p=182502#182502

"Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić"

Pozdrawiam
Tomek (托梅克)
:
Sprawa wyjaśniona.... w zapięciu jest bolczyk do zachaczenia o dziurkę. Bolczyk jest przy długi i jak zapinasz to potrafi przyblokować klamrę. Sama klamra ze względu na rozmiar jest wyprofilowana tak że może zachaczać pod złym kątem i nie ma "klik".
Ja rozwiązałem problem metodą prób i błędów leciutko wyginając tą część przy zapięciu z bolczykiem (mówię o łukowatej części klamry, tej podwójnej co się ją składa). Po kilkunastu próbach udało mi się uzyskać taki profil łuku że zapięcie robi "klik" i trzyma (zresztą nawet całkiem porządnie).

:
Walka ze sztucznym światłem :evil:








Ostatnio zmieniony przez tessio 2010-12-16, 23:58, w całości zmieniany 1 raz
:
Pierwsze zdjęcie koronki strasznie mi się podoba... :)

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Dzięki! W sumie jak teraz patrzę na spokojnie na drugie z koronką to stwierdzam, że jest chuj...e strasznie :lol:

:
Hmmm,
mnie tam się podobają te zdjęcia.

Jak się takie robi?

Blaz
[Usunięty]
:
Fajnie wyszedł niebieski kolor wskazówek. :wink:

:
Rybka zwana Wandą :wink:

:
Tesiek, masz chłopie pakt z diabłem ... Tyle wyciskasz z małpiszona, że strach się bać co będzie jak ci ktoś da lustrzankę ...

:
Dzięki Panowie. Dzisiaj patrzę na innym monitorze i zdjęcia niestety wyglądają dużo gorzej niż na moim laptopie. Teraz się zastanawiam co jest słabym ogniwem - zdjęcia, moja matryca w laptopie czy monitor w pracy.

Alamo, nie jest powiedziane, że będzie lepiej, choć mam taką nadzieję :wink:

:
Słabym ogniwem jest brak kalibracji wszystkich wymienianych przez Ciebie monitorów :lol:
Drugie zdjęcie koronki ma klimat, tylko je przekadruj :)
Umieść koronkę na prawym dolnym silnym punkcie i będzie malina.

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Napiszcie jeszcze jak takie fotki cykać - znaczy jakie parametry w aparacie ustawić.

:
Tylko kurde na laptopie zdjęcia sprawiały na mnie wrażenie jakby były dobrej jakości, a na tym LCD w pracy są jakieś takie nieostre i wyglądają jakby były robione w bardzo słabym świetle i są "niechlujne" :lol: Z tym ostatnim zdjęciem masz rację, kadrowałem je chyba ze 3 razy i w końcu już sam nie wiedziałem jak zostawić, zdecydowałem, że centralnie. Idę dzisiaj po żarówki 100W, bo doświetlam 40-ami i to słabe jest.

Santino, nie da się napisać konkretnie jakie parametry, bo to zależy przede wszystkim od światła.

Ostatnio zmieniony przez tessio 2010-12-17, 11:30, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.