Skradziona/zaginiona Foka nr 55/111
Odpowiedz do tematu

:
Emre napisał/a:
wyjęcie kija z tyłka też czasem pomaga w odbiorze...

Ogarnij się chłopie!
Nie dość, że wyskakujesz z głupią insynuacją, to jeszcze bronisz się w sposób nieprzemyślany.

:
w takim razie razie czekam na ostrzeżenie za podżeganie do przestępstwa... facepalm

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska."

Usługi finansowe dla firm. Kredyt, Leasing, Faktoring. Info -> PW
:
Emre napisał/a:
w takim razie razie czekam na ostrzeżenie za podżeganie do przestępstwa... facepalm

Pozwolisz, że ktoś inny będzie decydował o ostrzegaczach.

maciek
[Usunięty]
:
Masakra, co tu się dzieje? Odebrałem post kolegi Emre o brajtku jako żart, jast takich mnóstwo na forum i jakoś nikomu to nie przeszkadzało... Popuście trochę szelki, słowo daję. :złośliwiec:

Szymon
[Usunięty]
:
maciek, chyba chodzi trochę o kontekst. A w tym kontekście słabo to wypadło. ;)

:
Szymon napisał/a:
maciek, chyba chodzi trochę o kontekst. A w tym kontekście słabo to wypadło. ;)


Zeby zarty byly smieszne, to na ogol musi kontekst pasowac... ;)

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
:
Sytuacja na dzień dzisiejszy jest taka, że czekam na jednoznaczne określenie się przez Inpost co stało się z przesyłką. Co prawda już jednego maila mam z informacją, że została ona wydana w oddziale, abstrahując już od formy samego maila, która to forma jest według mnie trochę żenująca, ma być niby miła, przyjemna i śmieszna, ale nadająca się na poziomie konwersacji między znajomymi, a nie firma-klient. facepalm

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał napisał/a:
abstrahując już od formy samego maila, która to forma jest według mnie trochę żenująca, ma być niby miła, przyjemna i śmieszna, ale nadająca się na poziomie konwersacji między znajomymi, a nie firma-klient.

Inpost tak ma, akurat nie przejmował bym się tym, taki styl.

Pupcia rubcia salcesonik, heloł beloł w dupę słonik!
:
Dokładnie - luzacki (aż do przesady jednak - szczególnie w tak drastycznych przypadkach, jak Michała) styl jest ich wizytówką :idea: :idea:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
bEEf, ja to rozumiem, niemniej jesli powierzam firmie dostarczenie mojej wlasnosci posiadajacej jakas wartosc X i ta moja wlasnosc ginie, to chcialbym byc traktowany powaznie. Mnie osobiscie strasznie razi w kontaktach formalnych jesli ktos nie potrafi zachowywac odpowiedniej formy. Wiadomo... Fajnie, jesli kontakt jest troche luzniejszy, jednak we wszystkim musi zostac zachowany jakis umiar.

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał napisał/a:
bEEf, ja to rozumiem, niemniej jesli powierzam firmie dostarczenie mojej wlasnosci posiadajacej jakas wartosc X i ta moja wlasnosc ginie, to chcialbym byc traktowany powaznie. Mnie osobiscie strasznie razi w kontaktach formalnych jesli ktos nie potrafi zachowywac odpowiedniej formy. Wiadomo... Fajnie, jesli kontakt jest troche luzniejszy, jednak we wszystkim musi zostac zachowany jakis umiar.


Prawdopodobnie przejeli amerykansko-mcdonaldowy styl i sie czuja bardzo nowoczesnie...

Mnie to tez wk..., w Niemczech tego jeszcze wiecej, niz w Polsce...

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
:
Akurat Niemcom to pasuje jak świni siodło.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
No i qwa od piatku nie potrafia mi jednoznacznie odpowiedziec czy przesylka zostala wydana komus, czy kurier pomylil skrzynki - tak jak powiedziano Sylwkowi w oddziale. Dzis dostalem info, ze "Reklamacja jest nadal rozpatrywana" facepalm

Dzisiaj wieczorem zabieram sie za dokladne opisanie calej sytuacji, razem z zadaniem odszkodowania.

Ostatnio zmieniony przez Michał 2013-05-21, 16:21, w całości zmieniany 1 raz
"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
U rzecznika byłeś?

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks, ale po co do rzecznika? Najpierw spróbuję sam napisać reklamację z żądaniem wypłaty odszkodowania. Jak się będą migać to dopiero do rzecznika. Może okażą się w porządku i nie będzie problemu :)

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.