Giezy
Odpowiedz do tematu

: Giezy
Tematu o Giezach chyba nie ma, to może zacznę z racji ostatnich zakupów.

Giez GS-1200










Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Od dawna się nad nim zastanawiałem i gdyby nie mój najnowszy zakup to byłby mój. Uważam, że GS-1200 to taki Oceanus T-100 wśród G-shocków.

:
Blaz napisał/a:
...mój najnowszy zakup


:popcorn:

Ostatnio zmieniony przez Seven 2013-05-08, 14:48, w całości zmieniany 1 raz
:
Jeśli dobrze pójdzie to w piątek pokażę. :))

Szymon
[Usunięty]
:
Blaz, kolejny z serii G-5000? Czy Ocek jednak (skoro Attesę pogoniłeś)?

:
cool :))

:
Od jakiegoś czasu rozważam Gieza albo GW-5000. Czyli dość podobnie jak Blaz (rozważał). W zasadzie jak odrzucić MT-G i MR-G z racji ceny to zostaje chyba tylko ten wybór. Po prostu szukam najzgrabniejszego i najbardziej stonowanego shocka z deklem zakręcanym. Z giezów podchodzą tylko te bez śrubek po bokach czyli 1200 i 1300.

Zegarki * Rower * Radio
:
Dobrze, że napisałeś o wyborze wśród screwbacków, bo myślę, że ktoś, kto zaczyna zagłębiać się w świat G-shocków, szybko dojdzie do wniosku, że to właśnie screwbacki są esencją G-shocków.

Giezy wbrew pozorom nie są duże, choć oczywiście trochę większe i wyższe od rodziny 5xxx. 1200 i 1300 mają już Tough Mvt, więc modułowo są porównywalne z GW-5xxx. Jakość bezela, a przede wszystkim gumy jest znacznie lepsza w Giezach. Tylko pasek od GW-5000 może się z nimi równać.

Dlatego Giezy i GW-5000 są bardzo do siebie podobne, a jednocześnie reprezentują zupełnie inną filozofię czasomierza. Którego więc wybierzesz to zależy od Twojego indywidualnego podejścia. Niezależnie jednak co wybierzesz to będzie to jeden z lepszych wyborów w tym fragmencie zegarków.

:
Blaz napisał/a:
Niezależnie jednak co wybierzesz to będzie to jeden z lepszych wyborów w tym fragmencie zegarków.


Wiem Blaz, wszak już z racji wieku stary wyga zegarkowy jestem i wiem co dobre ;)

Wiem też, że monstrualne duże G-shocki (cockpit, g-56) robione są tylko bo tak wypada, bo taki trend. Takie zegarki są dla małolatów, bez obrazy. Jakby był potrzebny i optymalny większy od dw-5000c to już w 1983 by powstał.

Zegarki * Rower * Radio
:
Jakie on ma funkcje? Specyfikacje?

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Wszystko co się da: solar, radyjko i Tough Movement. No i czas pokazuje. ;)

:
Ale cogodzinnego pikania nie ma. :))

:
Masz farta Długasie, że Łukasz go odpuścił, a mnie odstraszyły te rysy cool
Inaczej byś się nim nie chwalił :P

:
A to mój były GS1100


kostenlose bilder


screen capture software


pic upload

Jeden z niewielu zegarków, których sprzedaży ... nie żałuję.

:
Cezar napisał/a:
Masz farta Długasie, że Łukasz go odpuścił, a mnie odstraszyły te rysy cool
Inaczej byś się nim nie chwalił :P


Zawsze może dojść do propozycji korupcyjnej... :))

Właśnie Robciu, jak te rysy? Duże są?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.