Zmiany, propozycje, krótkie pytania.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Sawim
[Usunięty]
:
No właśnie, ta nieszczęsna mapka... Jest po prostu za duża, i rozwala wizualnie całe forum, może wystarczyłby po prostu link ?

:
ja bym nie wyrzucał - a jedynie zmniejszył jej wielkość.
Fajnie wygląda :)
PS
dobrze, że na Vlepkach nie było adresu forum - dalej są aktualne :)

Blaz
[Usunięty]
:
Koledzy, co do mapki to ja też bym ją zlikwidował, ale Ojciec Dyrechtór jest do niej przywiązany. :D Spróbuję go jednak namówić na skasowanie jej, bo filmik w sumie był potrzebny na początku naszego forum.

Resztę spraw omówię jak się ogarnę. :wink:

:
Mapka jest świetna i na pewno w jakimś wymiarze powinna pozostać.
Co do filmiku zgadzam się z moimi przedmówcami, a może zrobić go obowiązkowym warunkiem do zarejstrowania się ;) , kto nie obejrzy filmiku nie będzie mógł się zarejstrować :P

:
Adam, jestem za.

Droga administracjo czy nie dało by się zrobić tak aby można było zobaczyć ostatnio wysłane wiadomości, niezależnie od postów od ostatniej wizyty

Sawim
[Usunięty]
: Re: Wygląd nowej siedziby
Maxio napisał/a:
...Coś w rodzaju tej mapki, jak i zarazem loga forum trzeba będzie walnąć w miejsce dotychczasowego "phpbb" i będzie gitara...


I to jest bardzo słuszna koncepcja :!: Mapka precz na miejsce logo phpbb.

:
Jak dla mnie to idealnie by bylo gdyby mapka w zmniejszonej wielkosci pojawila sie w gornym lewym roku zamiast tego brzydkiego napisu PHP... (a to jest mozliwe z tego co wiem)

Darecki
[Usunięty]
:
Ja również za. Mapka i reklamy powodują lekki nieład. Reklamy nie o jednym rozmiarze, nie na jednej wysokości czy w równych rzędach :D Mapka zmniejszona winna wylądować jak już koledzy powiedzieli w lewym górnym rogu. Tak poza tym to czy przewidywany jest jakiś profesjonalny layout? :D

:
Ja też jestem za odświeżeniem struktury forum, nawet głębiej, włącznie ze zmianami w działach, bo lekka rozsypka nam się robi.
1. Wiele działów, np. Tao, Hommage a'la Pam, jest rzadko odwiedzanych, a wiszą. Może zunifikować wszystko pod jednym, "chińskim dachem", byłoby widać ruch, a tak w niektórych działach jeden post na tydzień. I tak moglibyśmy mieć dział zegarków chińskich(po prostu), japońskich, rosyjskich/radzieckich, amerykańskich i w końcu europejskich. Tak chyba byłoby najbardziej przejrzyście.
2. Do tego wszystkiego dołączyłbym Galerię, bo takowej brak. Jest tylko dział Nasze Chińczyki, ale nazwa sugeruje galerię wyłącznie zegarków żółtych.
3. Manufaktura i Linki i Adresy - te działy przerzuciłbym do działu porad, podobnie jak Koledzy Pomóżcie i Warsztat.
4. Chinese Boutique wrzuciłbym do działu bazar, ew. porady. Skwer osiedlowy jak najbardziej zostaje :)
5. No i warto byłoby stworzyć jakieś podforum administracyjne gdzie moglibyśmy o takich sprawach, jak na przykład struktura forum, dyskutować. Oprócz tego Kosz i takie tam śmieci.
6. Dział o spotkaniach forumowych zostaje w dziale ogólnym.

Co o takim kształcie myślą Szanowni?

:
Ręce precz od mapki !!!
Co najwyżej można ją zmniejszyć i walnąć gdzieś w rogu.

"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
:
CornCobbMan napisał/a:
Ręce precz od mapki !!!
Co najwyżej można ją zmniejszyć i walnąć gdzieś w rogu.


może w miejscu jednego z banerków reklamowych???

:
kadarius napisał/a:
CornCobbMan napisał/a:
Ręce precz od mapki !!!
Co najwyżej można ją zmniejszyć i walnąć gdzieś w rogu.


może w miejscu jednego z banerków reklamowych???


Nikt nie mowil o usunieciu wcale.

Lewy gorny rog..zamaisat tego brzydkiego logo bedzie w sam raz : )

:
...mapki nikt nie chce usuwać, a na pewno nie ja

...za szybko chyba zrobiłem ten wątek. Poczekajmy trochę, niech administracja opanuje nowe forum, później, jak już będziemy wiedzieli co można zrobić jeżeli chodzi o grafikę i ogólny wygląd, będziemy się zastanawiać i kombinować. Póki co, niech zostanie tak jak jest (na jakiś krótki czas).

Blaz
[Usunięty]
:
I to jest słuszna koncepcja Maxio, bo nie nadążamy za Waszymi koncepcjami. :twisted:

Na razie musimy się zająć problemem włączenia moderki. :wink:

:
...tak więc temat zamknąć i do kosza - odnowi się go jak przyjdzie pora

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.