Zmiany, propozycje, krótkie pytania.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Polać mu dobrze prawi :D

:
Popieram w pełni Blaza.

:
Blaz, +1. Nic nie mam do dodania.

:
I to jest słuszny kierunek.

:
moze to dziwnie zabrzmi .. ale proponowalem to w moim wczesniejszym poscie to samo co Blaz , wiec zgadzam sie z Blazem :)

Blaz
[Usunięty]
:
Bo ja Cię właśnie takim dłuższym postem poparłem. :D

robert.smu
[Usunięty]
:
Super,:D dla mnie to forum jest troche jak TopGear tylko o zegarkach. Super samochody, przyjemna atmosfera, dowcipy i nietylko, super rozrywka, tutaj są fajne zegarki zamiast samochodów oczywiście.

8)

:
Porównanie do Top Gear uważam za komplement, a co na to reszta bandy :wink: ?

:
robert.smu napisał:
Super,:D dla mnie to forum jest troche jak TopGear tylko o zegarkach. Super samochody, przyjemna atmosfera, dowcipy i nietylko, super rozrywka, tutaj są fajne zegarki zamiast samochodów oczywiście.

8)


robert.smu swietne porownanie z tym Top Gear.

Jestesmy takim zegarkowym Top Gear , lamiemy stereotypy o swiecie zegarkow :)

:
Porównanie bardzo trafne, nie chciałem chwalić co by się robert.smu od pochwał nie zepsuł, musi jeszcze sporo pracować, więc do roboty do roboty :lol: :wink:

: Wygląd nowej siedziby
...tak nieśmiało zapytam tutaj - bo na boxie zniknie gdzieś w natłoku informacji - czy nie dałoby się usunąć reklamy z faktycznego forum i przenieść je wyżej - ponad ramy? Pytam z technicznego punktu widzenia.

...czy można zrezygnować z mapki, która moim zdaniem psuje odbiór forum jako całości? Zabiera ona niepotrzebnie miejsce. Wiem, że za mapką kryje się filmik z informacją co i jak, ale jakoś taki kulfon wielki wita nas z tymi reklamami razem. Trzeba się zdrowo poprzewijać, żeby dotrzeć na dół . Coś w rodzaju tej mapki, jak i zarazem loga forum trzeba będzie walnąć w miejsce dotychczasowego "phpbb" i będzie gitara. Takie moje zdanie.

:
Aj Maxio się czepiasz, przecież to pierwsze godziny działania forum, daj dyrekcji opanować sytuację :)

:
mapka jest moim zdaniem kultowa i musi zostać ! :)

:
Tez mnie od samego poczatku ta mapka wkurwia po maxie...nie aby ja zlikwidowac ale by mogla gdzies indziej byc (za duzo przewijania na glownej jak dla mnie)

:
Kyle napisał/a:
mapka jest moim zdaniem kultowa i musi zostać ! :)

...no nie będę się chwalił, że jam to uczynił

...ale można coś innego wykombinować - jak się da od strony technicznej oczywiście - bo jeżeli się nie da, to nie ma tematu



...pisar - wyrażaj się

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.