Prawdziwy diver za małe pieniądze.
Odpowiedz do tematu

Darecki
[Usunięty]
:
Bierz Angulara od Blaza :wink: 200m WR no i swiss kłalita. Sam bym go wziął ale nakupiłem Chińszczyzny :evil: :twisted:

:
Angular to trochę nie moja bajka :wink:

:
Orient Mako :cool:

maciek
[Usunięty]
:
Pager napisał/a:
Orient Mako :cool:


a dokładniej Big Mako. :wink:

:
dozbieraj do Boschetta :twisted: A tak na poważnie Big mako wydaje się rozsądnym wyborem, sam może kiedyś się skuszę :razz:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Big Mako nie podoba mi się :wink:

:
a ma być prawdziwy nuras czy WR100 wystarczy? Może jednak przeprosisz się z Seiko :?: , jest wiele ciekawych piątek w tym budżecie jeśli klasyczne nurki są za nudne. Ewentualnie jakaś Invicta, może Android?

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
maciek
[Usunięty]
:
Iks1984 napisał/a:
dozbieraj do Boschetta :twisted: A tak na poważnie Big mako wydaje się rozsądnym wyborem, sam może kiedyś się skuszę :razz:


Ty się Iksu skuszaj koniecznie :wink: , bo to super zegarek jest. Z tego maka. :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez maciek 2011-05-24, 16:36, w całości zmieniany 1 raz
:
właśnie się chyba skuszę na pomarańczkę, bo moje seiko (specjalnie zakupione jako wakacyjna poramańczka) mnie się za małe wydaje po tych odważnikach prodiżach :mrgreen: (choroba jakaś czy co? :roll: )

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
W porównaniu do Boshetta to wszystko jest małe ;)

:
aa ale Artego jest 3g cięższe :!: (Boschett - 247g, Artego równe 250g :mrgreen: )

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
maciek
[Usunięty]
:
Iks1984 napisał/a:
właśnie się chyba skuszę na pomarańczkę...


... i to jest słuszna postawa. :wink:

:
WR 100 jak najbardziej mi pasuje :grin: Z Seiko bardzo się lubimy, ale coś nowego by się przydało :grin:

:
To ewentualnie miałbym coś takiego : :razz:


YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.