Royal Mail do Polski
Odpowiedz do tematu

: Royal Mail do Polski
Kumoterstwo, czy ktoś otrzymywał coś Royal Mail?

Ile to idzie? Dostarcza do GLS?

Mam na Royal Mail stronie:

18/04/13 PM DESPATCHED TOGLS POLAND POLAND

Na stronie GLS jednak nie ma żadnego statusu.

:
Ja dostalem w ub. tygodniu paczuszke od Royal Mail i rzeczywiscie przyniosl ja kurier GLS. Szla jakis tydzien wiec dlugo. Nie wiem od czego to zalezy, ale jak ja wysylalem do UK to koles dostal po 3 dniach, a ostatnio do Stanow Pocztex wyslany w piatek doszedl we wtorek, a w miedzyczasie jeszcze Wielkanoc byla ;)
Tracking to pic na wode i rzadko sie zdarza, ze lokalny operator, ktory paczke przejmuje, wrzuca numer do systemu. Jest dopiero info o dostarczeniu.

:
Czyli nie mam co liczyc na tracking na www GLS ?

:
Karolewskiej napisał/a:
Czyli nie mam co liczyc na tracking na www GLS ?


Ja akurat miałem, ale żeby było śmieszniej, do pojawiła się na trackingu w ... niemieckim GLS-ie, a potem w polskim. Szła przez Niemcy :shock: :shock:

Na androidowym trackpacku wpisz numer i samo znajdzie.

Ostatnio zmieniony przez lastrad 2013-04-19, 11:46, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Lastrad
:
Ja miałem taki sam komunikat na stronie RM, na drugi dzień pojawił się tracking na polskim GLS.

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Mniej wiecej miedzy 3 dni a tydzien.

Z reguly po przybyciu do Polski pojawia sie na stronie polskiego GLSa, a na wyspiarskim status sie nie zmienia.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Mi na stronie GLSa nie pojawiło się wcale, dopiero jak doręczono to na RM oznaczono jako doręczone.

:
u mnie na stronie GLS też był tracking ;)

:
Karol, miałem kilka takich przesyłek. Po 3-4 dniach sprawdź tracking na GLSie ewentualnie dzwoń do nich, bo czasami nie wchodzi.

:
Dzięki chłopy. Paczka wyruszyła w środę. Pewnie w poniedziałek dotrze dopiero ;(

:
Kiedy przesyłka weszła na nasz obszar to dostałem nowy numer trackingowy od GLS. Tego z UK nie znajdowało w trackingu. Nie pamiętam tylko, czy męczyłem GLS o niego, czy sami przysłali.

:
Karolewskiej, oby była w poniedziałek. Raz czekałem prawie miesiąc.

:
Już mnie nie denerwuj Mariusz :D

emster
[Usunięty]
:
Mi raz się coś pod 2 tygodnie paczka szło. A tracking to tylko do granic UK hulał.
Ale dotarło.

:
Powinien być również przycisk "nie pomógł", to bym emsterowi kliknął za wkurzanie :wkurzony:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.